reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

A na którym miejscu tej listy rezerwowej jesteście? Może a nóż się kilkoro dzieci wykruszy?
 
reklama
Agutka, zielony bardzo wiosenny kolor:-). Ja mam na paznokciachkawałki pomarańczowego:-p.
Ollka, a do żłobka nie możesz jej zapisać? Ona jeszcze wiekowo na żłobek się kwalifikuje.
 
aaniu w zlobku tez bylam ale z miejscem fatalnie, u nas jest tylko jeden i zanim sie doczekamy wolnego miesca to bedziemy wprzedszkolu:)

jest jeszcze prywatny zlobek i przedszkole gdzie mozna sie dogadac,ale same wpisowe to 600 zl a czesne miesieczne 450 + wyzywienie
 
O ludu...

Ola,współczuje tych przebojów żłobkowo/przedszkolnych. :baffled: Ciekawe,jak to będzie u Nas,jak Zuzia będzie się wybierała do przedszkola. ;-) :sorry2:

Anuś,ja własnie zastanawiałam się nad lakierem pomaranćzowym,żółtym albo ostrym zielonym. :-p I padło na ten ostatni. :-D A co tam,raz się żyje i jak szaleć,to szaleć. :-D Matka Wariatka,nie ma co. :sorry2: :-D :zawstydzona/y:
 
agutka u nas jest poprostu tylko jeden zlobek i iklak przedszkoli, ja skaldalam podania do 3 i nic...
po porstu jest bardzo duzo dzieci,wiec moje pojscie do pracy musi poczekac do wrzesnai 2009:)

latwiej by bylo gdybym pracowala,wtedy mala pewnie by sie gdzies dostala,ale ja naprawde nei mamjej z kim ostawic
 
Ola,wierzę Ci,bo ja mam tak samo... Kochana,ale są też tego plusy - możecie się sobą dalej maxymalnie nacieszać,o! :-) :-D
 
czasem sie czuje jakbym na wsi mieszkala...

agutka gdyby nie chodzilo o kase to poslalabym Oliwie do przedszkola jak bedzie miala 5 lat:)
 
reklama
Do góry