reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

DZIEN DOBRY....
CO TAM U WAS>? JAK PRZYGOTOWANIA DO SWIAT? MI BRAKUJE JEDNEGO PREZENTU... WIEC NIE MA ZLE. ZAKUPY W WIEKSZEJ CZESCI ZROBIONE.


zaraz po oliwie do przedszkola trzeba isc....
 
reklama
Nas zawiało. Cieżko jeździć wózkiem, bo sanek jeszcze nie zabraliśmy.

Na wszelki wypadek dziś chciałam złożyc wam życzenia na BN i NR.
Tak więc wszystkiego dobrego. :tak:
 
Witajcie wszystkie znajome i nieznajome :) ...
Nawet jeśli zapomniałyście już o mnie to przyszedł czas bym złożył Wam świąteczne życzenia. Nie wchodziłem tu od dawna, chociaż widzę, że wiele z Was przetrwało ten czas i wciąż tu pisze. Widziałem i ollkę i Mozi i Elenę ... :) Miło mi Was znów poczytać po tych kilku miesiącach.
Dlaczego nie pisałem ? Cóż, ... minął rok jak jestem w Anglii, odnalazłem tu swoje szczęście. Jestem już z moim synem, a po trzyletnim boju odzyskałem pełną władzę rodzicielską, przy czym byłej małżonce sąd pozostawił władzę ograniczoną. Zniósł jej także kontakty, z których nigdy nie korzystała. Mój syn uczy sie w angielskiej szkole i każdego dniz cieszę sie z jego sukcesów.

Na marginesie ....
Gdy zdecydowałem sie wyjechać do Anglii, pomogli mi całkiem obcy ludzie. Obiecałem sobie, że gdy tylko "stanę na nogi" zrobie to samo dla kogoś, kto będzie tego naprawdę mocno potrzebował. Dziś zechciałem ogłosić to tutaj.
Mieszkamy w dużym domu z trójką dzieci, i oboje chcemy by jeszcze dla kogoś tak samo zaświeciło słoneczko :)
Pamiętam Wasze dyskusje o problemach. A tu, żyje sie naprawdę inaczej. Naprawdę lepiej. Zostawiam Wam więc tą myśl do rozwinięcia, życząc Wam i Waszym dzieciom - Zdrowych Wesołych Świąt, spełnienia marzeń, zdrowia, i wszystkiego czego tylko same sobie życzycie.
The_Devil
 
witajcie dziewczęta na chwilę wpadłam wyjechaliśmy na święta i dopiero po sylwestrze wracamy a tu z dostępem do netu problem bo straszne kolejki :-) to już prawie mamy 2013 może dla niektórych z nas w końcu szczęśliwy ;-)
 
reklama
Do góry