reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Aga plemnik caly czas chyba rozlicza ale staram sie od razu go doprowadzac do porządku i chowa pazurki..
tatą zajeli sie tutaj na miejscu, sciagali mu dzisiaj rope, zobaczymy co z tego bedzie...
Aga ja tez jeszcze 3tyg bez mojego bąbla:-D

Olka znajomosci w sluzbie zdrowa to w dzisiejszych czasach zbawienie.. super ze masz taką pomoc w rodzicach:)
plecak juz przygotowany?

Raczkowa a za takie prywatne wizyty mozna dostac faktury? mowilas plemnikowi zeby szedl z dzieckiem do lekarza? skoro tak sie chcial wykazywac to ma na to super okazje:eek:

a mnie wlasnie dzisiaj przyszedł kurierem wózeczek :-) takze bryka juz gotowa teraz tylko czekamy na łóżeczko :-) moja mama sie ze mnie smieje bo pol dnia woże po domu misia:-D
 
reklama
emilka praktycznie akzdy gabinet prywatny powinien wystawic fakture, przynajmniej ja zawsze bralam. bo nie wiedzialam kiedy moga sie przydac. ja mialam nawet rachunki immiene za te platne szczepienia.

my rehabliltanta i neurologa chyba na tysiacleciu odwiedzalysmy. i pozniej u nas. ogolnie dawno to bylo...


emilka nam sie jeszcze plecak nie przyda:) zakup pradziwej wyprawki dopiero za rok....
 
Raczkowa w centrum zdrowia to przynajmniej wszystko Ci przebadają, a tak to każda z nas wie ile to sie czeka i ile to ciągania, bo poradnie w różnych częściach miasta niekiedy... Swoją drogą to mnie to dziwi, ze nie wyszłaś z tymi wszystkim skierowaniami od razu ze szpitala? U nas tak właśnie to się odbywa. Nawet do ortopedy to zapisywałam się zanim dostałam skierowanie, no a i tak miesiąc trzeba było odczekać. A jak jakiegoś skierowania nie miałam to na wizycie patronażowej lekarz tym się zajmował.
 
ollka no tak nie pomyślałam, że z czasem niektóre rzeczy mogą wyniknąć... Co nie zmienia faktu, że koleżanka miałą ciężki poród i w jego wyniku wychodząc ze szpitala miała już parę skierowań...
 
emilka z plemnikiem nie mam kontaktu od prawie miesiaca wiec nie bede sie plaszczyc i do niego pisac a przydalby sie... przynajmniej jego portwel :sorry:

w centrum zdrowia dziecka tez sie czeka musze tam jutro zadzwonic i zapytac co i jak i jakie terminy a w szpitalu wszystko bylo ok bo badalo go wielu lekarzy kardiolodzy neurolodzy itd i wszystko bylo ok teraz dopiero sie t wszystko ujawnilo :-(
 
raczkowa to mi w szpitalu powiedzieli co i jak i powiedzieli co zorbic moga oni a jak zalatwic reszte. my nawet okuliste odiwedzilsymy jak oliwka byla malutka.

u nas znow dawca sie obudzil... napislaam mu dzis ze mam recepte od laryngologa do wykupienia. ciekawe czy jutro znow napisze....

poza tym na kontroli ok. o dziwo z uszkami wszystko super, tylko lekarz odradza nam basen itp bo mala ze sie nie boi to siepluska na calego i efety sa takie ze cos nie cos zostaje i chrapie,a czesem az oddychac nie umie jak jje sie to zasuszy. ale w sumie mozna sie tego pozbyc prostymi sposobami wiec damyrade.
 
Raczkowa no wlasnie nie wiadomo jak lepiej.. z jednej strony dobrzeby bylo przypominac ze tez ma plemnik obowiazki i powinein sie zajmowac i placic, a z drugiej strony ileż sie mozna prosic o cos co sam powinien:baffled: beznadziejni są.. wytrwałości kochana i oby szybciutko udało sie obskoczyć tych specjalistów :*

Olcia no tak, to ostatni beztroski roczek, a pozniej sie zacznie:-)
 
reklama
raczkowa ja robie takze teraz inforumuje na co potrzeba kasa ale wiem tez ze jej nie dostane, tylko nigdy konkretow nie podaje zeby zbyt wiele nie wiedzial b o wtedy zadnego asa w rekawie w sadzie bym nie miala:tak:
 
Do góry