reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
witajcie nie bylo mnie tu ponad rok, odswiezyłam konto ;)
jestem z Łodzi i poszukuję jakiejś drugiej samotnej mamy, której rownież jest smutno spędzać weekendy samemu. ja miałam wiele koleżanek, ale odkąd mam synka nagle 'zaginęły' ...
synek też leci do dzieci, więc fajnie jakby miał towarzysza lub towarzyszkę do zabawy :)
pozdrawiam wszystkie mamusie :*

p.s. sędzina to żona sędziego :)
 
kurcze, przeciez wiadomo ze na wiekszosc rzeczy bierze sie paragony... nie na wszystko nawet wystawią fakturę;/ paranoja..
raczkowa ja nie mam ani jednej faktury;/ a w aptekach kupuje roznych i troche dupa teraz biegac po wszystkich;/ co za polityka...
Mozi narazie plemnik daje.. smieje sie poprostu z jego "braku wiedzy" i glupich tekstow... a niech tylko sprobuje nie dac to nie zawaham sie użyc broni hehe
 
Hej. Dziś dzień zaliczony do -w miarę udanych. :-)Dziękujemy wszystkim ,, za zdrówko" rzadko chorujemy ale jak coś się wykluje to ciągnie za sobą wiele innych przypadłości i tak np dziś mamy coś kolejnego, ale o tym już nie będę pisać, bo staje się to nudne. Trudno zobaczymy co przyniesie jutrzejsza wizyta. Oleńka śpi dziś tak spokojnie, że nawet udało mi się wypić herbatę:-D Boże co za błogi spokój Chwilo trwaj jak najdłużej!
Olka dziwna ta twoja sędzia. A co z rzeczami zakupionymi z drugiej ręki? Na to nie dostaniesz faktury, ale faktycznie jest to zakup. Ja kupiłam spacerówkę niby używaną, ale wózek nie był użytkowany i nie mam na niego faktury tylko wydruk przelewu i zamierzam to przedstawić na sprawie. Ciekawe na jaką ja trafię? Swoją drogą mogło by się to ruszyć w końcu. Ile czekałyście na rozprawę od momentu złożenia wniosku?
 
hej,a my w domu,odebralam mloda z dzialki i po drodze poszlam do kancelarii zamowic msze,czekalismy prawie godzine w kolejce,ale zalatwilismy to tyle dobrze

Aga ty jestes aptekarka, co bys doradzila, kolezanki corka miala wycinane migdaly, jeden troche odrusl i teraz ma na min mialy nalot, nie jest to angina, czy mozna to czyms plukac,aby zeszlo, lekarka wczesniej w przychodni na to samo dawala jej antybiotyki,ze to angina,mloda zjadla dwie dawki i dalej miala,wiec to nie to,a do laryngolaga zamin sie dostanie na wizyte troche minie,bo prywatnie tez na terminy
 
reklama
a ja dzisiaj bylam na szczepieniu i wyszlam z 4 skierowaniami na usg glowy do poradni ortopedycznej do osrodka rehabilitacyjnego dla dzieci niepelnosprawnych i do neurologa ... nawet pisac mi sie nie chce heh :baffled: a ten kut..as lezy jajami do gory :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry