reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

a ja siedze na necie, mloda lekcje odrobila, teraz ma czas wolny ;)bajke oglada

matitka a wy obydwoje byliscie na umowie wynajmu???

a ja sie ciesze,ze pracuje mam wlasna kase,bo jak mloda mala byla,
jak nie pracowalam to mnie dobijalo brak kasy,brak niezalenosci finansowej, niby rodzice kase mieli, to dali bez problemu jak zabraklo, ale zle sie czulam na tym garnuszku u nich, bo jak ex mial na papierochy i piwo,to kase na alimenty tez ma
 
reklama
devil to bylo w ramach przypomnienia.. wiemze dawno nie zagladales i super ze jestes.

mozi moja tez siedzi nam pracami z przedszkola, ma zalegle 2 tyg do zrobienia. na dzis ma 2 kartki cwiczen i wystarczy:)
 
Mozi w tym problem ze obydwoje bylismy na tej umowie. Wlasciciel napisal ze jak mu umowe najmu wysle to mnie wylaczy wyslalam 2 tyg temu i on jeszcze jej nie dostal. Wkurzam sie tylko i denerwuje, wylaczylam tamten numer komorki i postaram sie wlaczyc za tydzien,
 
hej wszystkim. moja mala ma moje panienski nazwisko ,ja mam inne. Przez to mam problem z uzyskaniem paszportu Polskiego dla niej.Jestem na etapie separacji i rozwodu ,wiec ,bylo mi na reke niedawac jej nazwiska czlowieka, ktory jej ojcem nie jest. Wiec wobec polskiego prawa ma "nielegalnie" nadane nazwisko.tutaj w uk mozna nadac jakie sie chce imie i nazwisko. Dane ojca sa nie podane w akcie urodzenia.
 
iwona w Polsce jest głupie prawo. Nawet jak masz orzeczony rozwód to jeszcze rok po nim dziecko jest traktowane jako dziecko z tego "związku". Krzywdzące i nielogiczne.

Najwidoczniej urzędnicy uznają, że jak sie ludzie rozwodzą to są w tak fantastycznych relacjach, że na odchodne idą ze soba do łóżka.
 
Ostatnia edycja:
Mozi w tym problem ze obydwoje bylismy na tej umowie. Wlasciciel napisal ze jak mu umowe najmu wysle to mnie wylaczy wyslalam 2 tyg temu i on jeszcze jej nie dostal. Wkurzam sie tylko i denerwuje, wylaczylam tamten numer komorki i postaram sie wlaczyc za tydzien,
takie rzeczy wlasnie trzeba zaklatwiad od razy,aby pozniej nie placic niepotrzebnie,
a jakim listem wyslalas zwyklym czy poleconym ze zwrotka, ja wszytsko co wazne wysylam ze zwrotka,jak ktos dostaje list to podpisuje zwrotke i ona wraca do mnie, pozniej sie nie da wymigac,ze czegos nie dostal
 
Wyslalam zwyklym listem, ale dalam adres zwrotny do mnie nie wrocilo.

W dupie mam to w koncu jak wezmie sprawe do sadu poprosze aby mi sms-y z wrzesnia wydrukowali w orange bo go informowalam tam ze rezygnuje, jeszcze sie pytalam czy musze przyjezdzac aby zdac mieszkanie z dupkiem, ale odpowiedzial ze wystarczy iz jedno zda. Wiec sam sobie facet z jednej strony jest winny.
Juz sie tym nie przejmuje, jak co jeszcze raz bede kserowac umowe i wysle bo o orginale moze po marzyc, moze mi sie przydac do sprawy o alimenty w koncu.

Ja sie zastanawiam czy nie byc zlosliwa i jak dupek bedzie dalej pisal i pytal sie co u mnie co u dzieci a nie o ciaze to czy nie odpisac mu aby sie swoja kur***a zajal, a nie tutaj pisal i dzwonil. Mnie nie interesuje co u niego czy szczesliwy czy co wiec chyba w druga strone to samo powinno byc.
Chyba ze moze cos do mozgu zaczyna docierac, ale i tak jak dla mnie za pozno stanowczo.
Chociaz ostatnio kolezanka stawiala mi tarota i powiedziala ze to nie definitywny rozpad i wszystko ode mnie bedzie zalezalo czy uda mi sie mu wybaczyc czy nie i ze w ciagu 10 tyg nasze relacje niby sie poprawia.
Ciekawe.
 
antonufka albo że ludzie sypiają ze sobą po rozwodzie bo im smutno że się rozwiedli ;-) to chore z tym że rok po rozwodzie z automatu chłopu biednemu przypisuje się, nieraz kobieta w rogi go puści a on jeszcze musi to udowodnić...
matitka oj ty to byś chyba jeszcze chciała żeby wam się ułożyło...... ale czy warto z takim człowiekiem jak cię skrzywdził w momencie kiedy powinniście być sobie najbliżsi? ale to tylko i wyłącznie twoje życie i twoja dewcyzja...
 
reklama
Do góry