reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

olka22 niezle to co napisalas. hehe
u mnie teraz juz emocje opadly. ale wczesniej normalnie wrzalo u mnnie w srodku. kiedys plotkowalam z kolezanka i chcialam jej opowieddziec jaka to ja zemste na moim exie wymyslilam.
a ona do mnie: Iwona spokooooojnie, zostaw te ***** nie ruszaj, życie wymysli mu taka kare, taka zemste ze ty bys tego ani najlepszy kretacz tego niewymyslil.
a twoja historia tylko potwierdza te prawde.

ps. ciekawe co dla mojego exa ma życie
 
reklama
No fakt kasy szkoda, ale ma za swoje wyszło mu i bardzo dobrze, ale krew mnie zalewa że jakieś kur....ko ciągneło z niego kasę a on na własnego syna nie dał, w życiu mu tego nie wybaczę.

Ola Twoja historia przebija wszystko, może dlatego Twój ex nie chce z małą kontaktu bo boi się, że Ty go zostawisz z koleinym dzieckiem? Oczywiście żartuję, ale taka jest prawda, zło jednak zawsze powraca.
 
dzien dobry
alonga moj tez nie chcial na mala dawac a tamta panna sie znim bawila.ale jak widzisz na kazdego przyjdzie kara.... i nie ma co wymyslac mscic sie, jaimis twoja kolezanka ma racje... wkoncu zycie i tak daje imw dupe... pamietajcie ze wczesniej czy pozneij zycie zaczyna byc sprawiedliwe:)

alonga on po prostu na nic nie ma czasu... wiesz jak tam dzownilam to wiecznie slyszalam 2 dzieci placzacych... i jak se wyobraze ze ex babcia chciala sie zajmowac moja oliwia to jestem przeszczesliwa ze nigdy na to nie pozwolilam....
 
Coś cuję, że on ma już dość dzieci. Z drugiej strony jakim trzeba być człowiekiem żeby własne dzieci zostawić, chodzi mi tu o matkę tych dziewczynek, ja sobie tego nie wyobrażam. A los każdemu jednak wypłaca po równo, ja też miałąm okres że mu pokarzę, odbiorę prawa od małego, zabronie kontaktów to się opamięta...i co? i nic moje nakręcanie się spełzło na niczym bo on nigdy o to nie zabiegał nawet o prawa nie walczył. Nie ma co się mścić, los zrobi to za nas. A dziś chce być tatusiem pełną gębą haha
 
Ollka22 dobre dobre, teraz to już pewnie nie ma siły tu zaglądać i poczytywać ;-) Ale se babę kukułkę znalazł 2 dzieci tu 2 dzieci tam.... po co taka wogóle decyduje się na dzieci???? Ja już przeżywam że 8 marca idę do pracy i mojego brzdąca nie będę widzieć dużo godzin, ale bardziej się przejmuję że za jakiś czas i tak mnie wywalą.....

O Drogie Panie z Wawy ile tam zarania się na takim średnim stanowisku??? Wysłałam 3 cv i zadzwonili i powiedziałam że 4 netto i już nie zaprosili na rozmowę :-) No a ile kwatera kosztuje w wawie 2, 3 pokojowe mieszkanie?
 
Witam, nigdy nie przypuszczalam ze bede musiala dolaczyc do forum samotnych rodzicow, a jednak... Moj mąż nie zyje od 11 dni, a ja niepotrafie sobie z tym poradzic, zostalam sama z dwoja malych dzieci w wieku 6 lat i 13 miesiecy. Prosilabym o rady jak mam dalej zyc, co zrobic aby moje dzieci wyrosly na porzadnych ludzi, jakich bledow nie popelniac. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
 
Witaj.

To bardzo smutne co Cię spotkał, ale musisz wierzyć, że wszystko się ułoży, ze dasz radę nie może być inaczej masz dzieci i dla nich warto. Pracujesz gdzieś? Jak wyglada teraz wasza sytuacja?
 
Jaimis co masz na mysli pisząc średnie stanowisko? W naszym państwie średnia krajowa to trochę ponad 3 tys. a Ty chciałaś dostac z miejsca 4? Na taka kasę trzeba trochę popracować i mieć jakies specjalistyczne wykształcenie. Dla mnie średnie stanowisko to np. sekretarka w Wawie wyciągnie pewnie około 2 tys. a mieszkania Kawalerka pewnie około 1 300 zł 3-4 pokojowe od 1 600 w zwyż zalezy jaka dzielnica.
 
reklama
DZIEN DOBRY...MI SIE WYDAJE ZE MIESZKANIA W WAWIE CIUT DROZSZE EBDA NIZ ALONGA PISZE... u nas kawalerka kolo 1000 za wynajem...

pscolamaja1 bardzo mi przykro z powodu meza... naprawde trudna sytuacja...
 
Do góry