reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

jestem przyzwyczajona do takiej pracy... lepiej mi sie pracuje.. pozatym gdy pracuje dostaje takiego pavera do zycia... bym mogla góry przenosic...
na nocke narazie nie potrzebuja....a opiekunki nieznalazlam zreszta wkutnie opiekunka bierze od 10 zl w gore za dziecko...
dziewczyny mam pytanie czy jesli niemamy meldunku tu gdzie jestesmy to czy mam jakie kolwiek szanse na to by poszly do przedszkola...
 
reklama
domanska powiem ci szczerze ze nie wiem jak jestz przedszkolem bez meldunku...
w sumie to nie wszedzie przyjmuja wedlug rejonow... np moja nie chodzi do przedszkola w rejonie gdzie mieszkamy, u nas sie nie dostala.

koltunek dzieki.
ja z przedszkola bym nie zrezygnowala,mloda kocha przedszkole i dzieci, choc faktw tym roku bardzo duzo choruje....
mam nadzieje ze wkoncu z tego wyjdzie.
 
jaimis nie ma wyjscia szpital musi sie zwinac do urodzin malej.
w sumie to impreze w domu moge odpuscic, ale impreza dla kolezanek w sali zabaw musi byc. nie ma innje opcji, nie chce kombinowac z przekladaniem.

koltunek u nas od wrzesnia co chwile antybiotyk, wkoncu w grudniu sline leki ale do inhalacji, miesiac spokoju i teraz sie znow zaczelo.
juz nawet w ramach konsultacji laryngologa zmienilysmy.
 
witam wszystkich:-)
Ola zdrówka dla małej niech się kuruje na imprezkę:-)
Impreza udana i moja i Michała:-) ale chyba się starzeje, ta jedna starczy mi chyba do wakacji...jakoś nie mam ochoty wychodzić, zresztą na tą też nie miałam:/
 
DZIEN DOBRY
My po wizycie u elakrza, mloda troche lepiej, bylysmy tez wprzedskzolu po nr tel do kilku mama bo nie mamy odp w sprawie urodzin.
3 dziewczynki ktore maja byc sa chore, wiec zobaczymy...
Alonga super ze imprezy udane...
co do imprez to ja mam to samo, lubie wychodzic z domu ale wole np kino niz impreze...
 
reklama
koltunek ja wychodzic tez lubie... ale nie koneicznie na imprezy...
no i nie zawsze mam czas...

a dzis sie wkurzylam cholernie... nagle mnie olsnilo dlaczego nie jestem z R... mial dzis wpasc i co glucha cisza...
kurde ja rozumiem ze moze i dopiero dzis wrocil do domu i ma moze cos tam do zalatwienia ale to po cholere sie umawia...
 
Do góry