reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witam i ja z pracy:-)

Pogoda taka marna że żyć się nie chce, a my dziś mamy z Michałem spotkanie adaptacyjne w przedszkolu, pewnie bedzie w sali bo leje cały czas. My narazie do przedszkola mamy ręczniki i kapcie, a o zakupach "plastycznych" nic mi nie wiadomo, czy możliwe jest, że u nas tego nie praktykują? czy ze mnie taka gapa że o tym nie wiem?:?
 
Bry. Ja dopiero w domu. Małe na chwilę z dziadkami na spacerze... Boże dobrze że Gabi już idzie w środę do przedszkola - trajkocze od rana do wieczora - czasami nie wiem jak się przez nią nazywam :-)
 
Cześć Czechow.U mnie jest to samo.Jula nic nie robi tylko liczy noce kiedy pójdzie do przedszkola.Głowa boli- to mało...Byliśmy dzisiaj w Legnicy w NFZ po Europejską Karte Ubezpieczenia w związku z wyjazdem do Niemiec zasneła nam o drodze w aucie ok.14 i jeszcze śpi.Ciekawe kiedy pójdzie spać na noc?

Skąd one biorą tyle siły na gadanie....

Najpewniej o północy ;-)

Dzię godzinę usypiałam mniejszą gadzinę - mała nauczyła się stawać w łóżeczku i tak jej się to podoba że nie chce spać a jak już nie ma siły to się jeszcze bardziej denerwuje i płacze - normalnie cyrk na kółkach
 
hejka

jutro 1 wrzesnia mloda idzie do nowego przedszkola,ja zebranie popoludniu pewnie platnosci do poplacenia
chcialam isc za jakims zakupami,kupic malej cos na gimnastyke czy jakies rajtki,bo wyrosla
a tu pada masakra,a auta nie mam,aby podjechac,bo mloda przyziebiona troche

a wy przygotowane,wszystko macie?
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry
u nas tez pada do tego mloda trzeba odebarc do 13 z przedszkola... dobrze ze dziadek ma wolne:)

my do przedszkola prawie wszytko mamy, rajstopki tez by trzeba kupic i jakies jeszcze spodnie ale to moze w weekend....

pogoda tragiczna...
 
reklama
Do góry