reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
W publicznym ze wszystkimi zajęciami (bez angielskiego bo nie będzie) - wychodzi coś około 440 pln (plus minus 20 pln)
w prywatnym wszystko 880 (angielski 2 razy w tygodniu, logopeda indywidualny raz w tygodniu, korektywa raz w tygodniu, rytmika 2 razy w tygodniu, balet raz w tygodniu, basen raz w tygodniu, spotkania ze zwierzętami i weterynarzem raz w miesiącu, teatrzyk raz w miesiącu, wycieczki do biblioteki raz w miesiącu, wycieczki na policję, straż itp raz w miesiącu)

Pewnie że różnica w cenie jest i wolałabym to odkładać ale inne rzeczy też są dla mnie ważne np. spokój i jakość
 
W publicznym ze wszystkimi zajęciami (bez angielskiego bo nie będzie) - wychodzi coś około 440 pln (plus minus 20 pln)
w prywatnym wszystko 880 (angielski 2 razy w tygodniu, logopeda indywidualny raz w tygodniu, korektywa raz w tygodniu, rytmika 2 razy w tygodniu, balet raz w tygodniu, basen raz w tygodniu, spotkania ze zwierzętami i weterynarzem raz w miesiącu, teatrzyk raz w miesiącu, wycieczki do biblioteki raz w miesiącu, wycieczki na policję, straż itp raz w miesiącu)

Pewnie że różnica w cenie jest i wolałabym to odkładać ale inne rzeczy też są dla mnie ważne np. spokój i jakość

jak dla mnie w prywatnym jest abrdzo duzo dodatkow w cenie.a tutaj nie ma nawet angielskiego, co jest prawie wszedzie...moze faktycznie lepiej zapalcic wiecej.u nas teatrzyk jest raz w meisiacu. a takie dodatkowe atrakcje raz na jakis czas.
 
k u ..... 440 za przedszkole??
bez angielskiego??
do tego sama pierzesz??
bez osobnej diety dla maluszków które tego potrzebują??
popier....... ich??

Nie ma tańszego gdzieś w pobliżu??
skąd oni mają takie ceny?? ja ze wszystkim to jakieś 300 zł płacę - no nie licząc września bo we wrześniu jeszcze ubezpieczenie i wyprawka. Ale jak Olisia sikała to słowa mi nikt nie powiedział, że mam coś wyprać!!
 
Phantas - niestety takie ceny - do innych się nie dostałyśmy a to nie jest wcale najdroższe - co do nowości (brak anglika, pranie, brak diety) to wyszło to dopiero w tym tygodniu (wczoraj i przedwczoraj)

Tafi - doszły twoje rzeczy właśnie przymierzam.
 
reklama
Tafi - jesteś wyższa ode mnie - spodnie są lekko za duże ale da się przeżyć tak samo bluzki - bardzo dziękuję - i daj znać ile mam ci przesłać pieniędzy (tylko nie mów że nic - przecież ciebie to kosztowało)

zmykam sprzątać
 
Do góry