reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Hej Babeczki. ;-)

Moje Pieszczochy leżą jeszcze w łóżku,więc korzystam i zaglądam do Was z kawusią. ;-) W południe,jak mi się uda,to zgram fotki znad morza. :tak:


Majuś,300zł to i ja za prywatne bym dała! :tak: U Nas z dodatkowymi zajęciami państwowe tyle wyniesie. :sorry2: A prywatne kosztuje jakoś 850zł. :dry: :baffled:

Ola,Tafi,jak tam Wasze i Waszych brzdąców samopoczucie przedprzedszkolne? :sorry2: ;-)


romantyczna kolacja - ach :-):-):-) tylko pomarzyć

To taka roczna kolacja. :cool2: :-)
 
reklama
witam z kawka
my wczoraj wyladowalysmy na pogotowiu ze wzgledu an to ze przedskzole bliskoa goraczka spadala na 30 minut i na nowo 39 bylo i tak sie utryzmywalo do pierwszej w nocy.
mamy stwierdozne wirusowe zapalenie migdalow, podniebienia i jamy ustnej.

jakos tej lekarce nie wierze, bo to ta sama ktora ostatnio tez stwierdzila migdalki, a nie miala racji.
do tego mamy tylko tabletki na wirusowe zapalenia, jak bedzie gorzej beda zastrzyki bo kazdy antybiotyk spowoduje kolejne ostre zapalenie jamy ustej.

ogolnei to lekarka powiedzialz e przedszkole anjwczesnij za tydzien... ale jutro ide do anszej lekarki zeby zoabczyla mala.
dzis juz bez goraczki, ale nic nie je
 
dzień dobry

Ja już po kawce, teraz robi się śniadanko :-)

Ollka - nie ma nic gorszgo niż lekarz stawiający złą diagnozę. Może babka ma fobię na punkcie migdałków ;-) Masz rację idź do innego - ale mam nadzieję że to pediatra a nie rodzinny :-) Ja chodziłam do rodzinnego póki Olisia była zdrowa (czyli szczepienia i wyzyty kontrolne) bo gdy zaczęły się problemy to jakoś nie potrafił im zaradzić.
 
Phantas jutro idziemy do pediatry, bo czytajac kartke z pogotowia to mam dokladnie taki sam opis jak ostatnio, a jakos nie potrawie wierzyc w diagnoze tej lekarki...
zobaczymy...
powiem szczerze ze chcialabym zeby Olisia zaczela przedszkole normalnie z dziecmi, a nie po tygodniu...
 
Ola,no to zdrówka dla Oliwci!

Zuzia poszła spać do Babci,ja obrałam pyrki,a Mąż :cool2: właśnie robi surówkę na obiadek. ;-)
Spróbuję ogarnąć fotki znad morza. ;-)
 
witam poniedziałkowo :)Ola wspolczuje wam strasznie tych chorob, zdrowka dla Olisi, daj znac jak sie czuje. Szkoda ze nie pojdzie odrazu do przedzszkola ale napewno wszystko bedzie ok i sie zaklimatyzuje zobaczysz ;)zmykam sprzatac, wyjechalismy na weekend i sie nazbieralo wszystko co odkladalam :]aaaa i dalej mi buzki nie dzialaja tutaj, nie wiem co jest grane : Agutka najlepszego z okazji rocznicy :))))/
 
Bry wszystkim.

Olla bardzo mi przykro z powodu choroby niuni - będzie dobrze. Co do przedszkola to sobie poradzi - zdolna dziewczynka jest z niej.

Bosze mam tyle prania że nie wiem za co się wziąć....:szok::cool:
 
dzień dobry

no może dobry nie dla mnie bo mam wysokie ciśnienie (wykrzyczałam się gdzie indziej).

głowa mnie boli - nic mi się nie chce
 
reklama
dzień dobry.
Jutro wielki dzień.
Ollka zdrówka dla Oliwii

Czechow ja też się odgrzebać nie umiem, pralka pierze, pranie się do prasowania zbiera cholera znowu trzeba będzie sie z żelazkiem pogodzić.

A u nas tak sobie, raz lepiej, raz gorzej...
02.09. sprawa o uregulowanie kontaktów...
Zbliża mi się okres wiec pochłaniam słodycze i znowu będzie 2 kg na plus wrr...
 
Do góry