reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Witam mamuśki po dlugiej nieobecności.U nas wszystko ok.tylko czasu nie mam za wiele.Budowa prawie zakończona więc za kilka tygodni czeka mnie przeprowadzka więc same wiecie czasu niewiele na bb.Pozatym ciągle wizyty u lekarzy,ale chodzę bez kul i co najważniejsze zaliczyłam nawet kilka potańcówek..hehehe
 
reklama
my tez sie witamy pourlopowo, w srednim humorze:sorry2:

phantas przykro mi bardzo z powodu auta:baffled::-(

Agutka witaj spowrotem, my tez bylismy teraz nad morzem i byla kuzynka z dwomasynami i oboje dostali rozwolnienia i zle sie czuli. Moze to zmiana klimatu, ale super ze wakacje udane;-)
 
my juz po spacerku.
Phantas wyjezdza moja mama za granice do pracy.
tutaj sie zwalnia z pracy, ale juz jakis czas sie nosila z ta decyzja... w sumie to po tym jak zmarla jej najlepsza kolezanka...
teraz mijaja 4 miesiace od tego, na jej meisjcu pracuje nowa osoba z ktora nikt nie potrafi sie dogadac...

ogolnie w obecnejh pracy jest nieciekawie...
 
Ollka - to dobrze, że Twoja mama się zdecydowała, że wszytsko się tak właśnie złożyło tzn, że planowała odejść z obecnej pracy i dostała propozycję nowej :-)

Ja właśnie spijam kawusię z mleczkiem i gotuję zupkę pieczarkową -dawno już jej nie robiłam :-) Najpierw miałam w planie by zrobić naleśniki z szynką, zerem i sosem pieczarkowym, ale doszłam do wniosku, że rzadko robię zupy a Olisia zdecydowanie woli zupkę od innych potraw :-)
 
reklama
Do góry