reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Hej hej :) ja dzis uporalam sie z gora prania mojego I i A ale za to teraz luzuje sie troszke w pracy a A obiecal poprasowac... chociaz mam pewne obawy co do tego jego prasowania bo jak prasowal dzis rano sobie koszule od munduru to ja przypalil wiec troche sie boje :):>
 
Czechow szczerze to wolalabym kurs zamaist pracy, przynajmneij poki mala nie przyzwyczai sie do przedszkola...
poznije sie zoabczy co dalejodpowiadal by mi tez satz ale gdzies u nas bo szkoda czasu i kasy na dojazdy,a wiemze nikt malej mi zprzedszkola nie odbierze bo moja mam na poczatku wrzesnia wyjezdza.
 
czesc
my po pracy,po zalatwieniach i po spacerku
Oli oglada bajke,a ja weszlam na bb
w pracy duzo roboty wiec tylko zagladne czasem nie pisze nic

OLKA moze bedzie jakis staz lub kurs,nie wiesz czy maja fundusze??
niewiedzialam,ze mama wyjezdza,kiedys mowilas,ze na stale wraca
 
dobry wieczór

Jestem na urlopie - od czwartku
Wzięłam sobie 5 dni wolnego - musiałam już odpocząć.

U nas - hmm . . .

w weekend byliśmy na weselu i poprawinach u P przyjaciela. P był świadkiem. Wesele bardzo udane :-) tańcowałam :-)

Pamiętacie to moje autko, które szukałam kilka miesięcy. No, długo się nim nie nacieszyłam. W czwartek jadąc po sukienkę na wesele, jakiś pan nie przestrzegał znaków i na równorzędnym nie ustąpił mi pierwszeństwa :-( tak we mnie uderzył, że rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą :-( Nie dość, że się nie nacieszyłam autkiem, to jeszcze na nim dużo stracę :-( Dobrze, że mi się nic nie stało.
Oczywiście zrobiłam kilka fotek. Wstawię. :-:)-:)-(

No - to dlatego nie było mnie tu od czwartku :-(
 
dobry wieczór

Jestem na urlopie - od czwartku
Wzięłam sobie 5 dni wolnego - musiałam już odpocząć.

U nas - hmm . . .

w weekend byliśmy na weselu i poprawinach u P przyjaciela. P był świadkiem. Wesele bardzo udane :-) tańcowałam :-)

Pamiętacie to moje autko, które szukałam kilka miesięcy. No, długo się nim nie nacieszyłam. W czwartek jadąc po sukienkę na wesele, jakiś pan nie przestrzegał znaków i na równorzędnym nie ustąpił mi pierwszeństwa :-( tak we mnie uderzył, że rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą :-( Nie dość, że się nie nacieszyłam autkiem, to jeszcze na nim dużo stracę :-( Dobrze, że mi się nic nie stało.
Oczywiście zrobiłam kilka fotek. Wstawię. :-:)-:)-(

No - to dlatego nie było mnie tu od czwartku :-(
czesc Phantas przykro mi autka tak sie cieszylas i oszczednosci poszly,ale najwazniejsze,ze ty cala i zdrowa jestes,a tamten balwan nie kierowca:angry::angry::crazy::no:
 
Dzień dobry przy kawce. :-)

Wrócilismy w nocy z soboty na niedzielę. :-) Było super! :-D Trochę tylko mnie choroba Zuzi wymęczyła,ale to nic. ;-)
Córcia albo opiła się wody z morza albo z tęsknoty za Babcią zaczęła Nam gorączkować jednego dnia i skarżyć się na brzuszek i główkę,a do tego doszła wodnista kupka. :-( Lekarstwa dostała i wszystko wróciło do normy. ;-)

A teraz pranie,praca,prasowanie i tak w kółko. :-p

Muszę się w tym tygodniu wybrac do miasta po "wyprawkę" do przedszkola,bo to już za tydzień,ojojoj! :sorry2: :sorry2: :sorry2:

Pozdrawiamy i miłego dzionka życzymy! ;-)
 
WITAM

Phantas przykro mi z powodu autka, kurde na niektorych kierowcow trzeba uwazac...

Aga moja mama niedawno podjela decyzje o wyjezdzie...dostala abrdzo ciekawa propozycje ...
wyjezdza 9 wrzesnia.
 
reklama
cześć dziewczyny

Agutka - widzę, że "miesiąc" miodowy udany, no z wyjątkiem tego brzuszka.
Wstawisz jakieś fotki??

Ollka - a gdzie jedzie... i na długo??
 
Do góry