reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam
my juz dzis bylysmy pozalatwiac pare waznych spraw.
Phantas powiem ci ze moja mama szukala u nas czegos innego... ale bylo ciezko, a ta praca sapdla jej z nieba...
w sumie to sadze ze ten wyjazd jej jej bardzo potrzebny zeby do pewnych spraw nabrac dystasu...

my wczoraj cale popoludnie spedzilysmyz starsza corcia mojego brata i jej siostra.
bylysmyw sali zabaw, oliwka byla zachwycona:)
 
reklama
dzień dobry

ostatni dzień leniuchowania - jutro do pracy
a tu ruch - cholerka, nie nadrobię zaległości;-)
no dobrze - wracam do łóżna na II serię dr housa
 
Phantas masz racje ciezko nadrabic tutaj zaleglosci... :))
ja ide dac Oliwci zupke i idziemy do przedszkoal zlozyc jedno pismo, bo strasznie nam sie ostatnio wsyztko pokomplikowalo...
ale o tym poznij, gdzie indziej...
milego popoludnia:)
 
witam miłe Panie:-)

phantas widzę urlopujesz się w łózeczku z moim ulubiencem:-D
tafi - jak było na wczasach - foteczki widziala - super rodzinka
czechow a TY co dzwigasz? w dupke chcesz:rofl2:
aga, ola:-)
agutka - własnie----zpodaj foteczki:blink:;-)--- ja musze swoje zgrac;-) to będę miała zuzinkę
marta - jak tam niukus?


a natka to nawet się nie odezwie i sie nie pochwali jak weselicho i podróż:sorry2:

u mnie juz robota się zaczyna, musze plan lekcji ułozyć:happy2::baffled:

miłego dnia
pozdrawiam
 
No proszę wszyscy kochają House:-)

Dźwigam bo samo się nie przyniesie, choć dziś trochę przesadziłam. Po prostu nie chcę jutro też tego przerabiać i znów iść do supermarketu.
 
Dzień doberek. ;-)

Ja tak przelotem po pracy. ;-) Udało mi się do Was zajrzeć,bo Zuzia dopiero o 14:0 zasnęła. ;-)
Zdjęcia wrzucę,jak tylko znajdę chwilę czasu,bo narazie na wszystko mi go brakuje. :sorry2:

A teraz zmykam robić obiad. :-p
 
czesc i czołem z mega dołem ;Dlapie mnie jakas deprecha, dziwnie ze tak w lato ...w kazdym razie zycze wszystkim milego wieczorku!
 
my juz po spacerku.
bylam w przedszkolu i przy okazji przeczytalam liste rzeczy jakie mala ma miec na 1 wrzesnia, troche przesadzaja, nie wiem za co niby sie placi oplate stala... jak dziecko ma miec wszytko swoje...

poznij sie jeszcze odezwe, Martucha nie tylko ty masz dola...
 
reklama
Do góry