reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

To widzę że weteranka jesteś - ja miałam pietra bo dopiero co dowiedziałam się że jestem w ciąży a tu mam kleszcza i spuchła mi lekko noga.....


Podobno jest off typowo na kleszcze - o ile dobrze pamiętam jest pomarańczowy - ciekawa jestem czy skuteczny
 
reklama
Ja juz ladnych pare lat chodze na jagody,i co roku zlapie jakies kleszcze ale jeszcze nigdy nie mialam zadnych i oby tak dalej:-p.Predzej juz moj byly mnie wykonczy niz kleszcz:-D
 
dzień dobry

nie było mnie przez weekendzik - brak czasu :-(

Oliwcia już w przedszkolu (jak każdego dnia gdy ja jestem w pracy).

W sobotę znowu byłyśmy na zakupach :-) i znowu kupiłam trochę ciuszków Oliwci - tym razem bardziej poszalałam :zawstydzona/y: ale za to śliczne sukienki kupiłam i cudny płaszczyk w kropeczki :-)


 
dzien dobry

Phantas super ze zakupy sie udaly:))

my w sobote bylysmyw ikei, mala postanowila ze chce isc sie pobawic do tej salki dla dzieci, tluamczylam jej ze musi tam byc sama i ze ja kupie jej pudlo na lego i po nia rpzyjde, byla bardzo zadowolona.... wiec poszlam na zakupy no i za 10 minut pani do mnie dzwonila ze mam po nia przyjsc bo placze.... I DAJEL JUZ BYLA ZE MNA NA ZAKUPACH.

dzis narazie siedzimy w domku.
 
hej,

co tu taka cisza?? gdzie te czasy w których to po 3 godzinach trzeba było nadrabiać z 5 stron?? Samotne w ciąży wciąż są na "pierwszym" miejscu.
 
reklama
Hej. ;-)

A My wczoraj mieliśmy gości - przyjechała
Dori79 z Brunem. :-D Wesoło było. :-)

A zaraz idę się szykować do pracy. ;-)
Miłego dzionka wszystkim!
 
Do góry