reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Bry....

Tafi czy są jeszcze jakieś misiaki na allegro?

My wczoraj spędziliśmy wieczór na ostrym dyżurze..... Mała spuchła jak chomik i trzeba było zobaczyć co i jak..... normalnie kaszana... ale chociaż bardzo fajnego pediatrę znalazłam ;-)
 
czechow, Basia.J widzę, że się zgrałyście...:sorry:

Mam nadzieje, że z dzieciakami ok:happy:

Czechow misiaki są do 23 grudnia, bo oni wystawiają codzień taką samą ilość misiów czyli np dzisiaj 415 wiem, że im bliżej świąt tym mniej misiów, ale do 20 jest jeszcze kupa czasu ;-)

Ja to w ogóle mam chętkę, żeby zapolowac na jeszcze jednego pluszaka, bo mi się to nawet podoba, taka adrenalinka czy bedę go miała czy nie, ale Tomek bym mnie chyba zamordował gdyby się dowiedział :-)
 
Dzien dobry:-)Basiu,Czechow wspolczuje nerwow i zdrowka dla dzieci:tak:a moj na szczescie juz nie marudzi to zabek na wierzchu:-)ale zobaczymy co do wieczora bedzie sie dzialo:blink:
 
czechow, Basia.J widzę, że się zgrałyście...:sorry:

Mam nadzieje, że z dzieciakami ok:happy:

Czechow misiaki są do 23 grudnia, bo oni wystawiają codzień taką samą ilość misiów czyli np dzisiaj 415 wiem, że im bliżej świąt tym mniej misiów, ale do 20 jest jeszcze kupa czasu ;-)

Ja to w ogóle mam chętkę, żeby zapolowac na jeszcze jednego pluszaka, bo mi się to nawet podoba, taka adrenalinka czy bedę go miała czy nie, ale Tomek bym mnie chyba zamordował gdyby się dowiedział :-)

Nie wiem jaka jest cena takiego misiaka ale jeśli coś normalnego to możesz jakiegoś fajnego dla Gabi wygrać a ja kasę Ci zwrócę. Nie mam tu allegro a wieczorem już nie mam siły na użeranie się na aukcji.

ja wczorajszy wieczór też spędziłam na pogotowiu
Kuba mi sie poparzył ale na szczęście ma tylko dwa pęcherzyki na nodze :-(

Przykro mi - mam nadzieję że szybko się wygoi i nie zostanie ślad.
Boże nie wiem jak ty wyrabiasz z tyloma karaluchami ja bym się chyba wykończyła - ostatnio z Gabi mamy tyle kłopotów (zdrowotnych) że mam już dość jak pomyślę że miałabym to razy 2,3,4 to mi słabo się robi.
 
reklama
cześć dziewczynki

Ja mam trochę pracy - do jutra, bo jutro raport muszę oddać.

Mało piszę ale wszystko czytam

Basia, Czechow - współczuję i dzieciaczkom i Wam także. Byleby wszystko szybko minęło.
Czechow - a co ten pediatra powiedział??

Baśka - fajna stopka;-)

Hana - baw się dobrze - juz jej pewnie nie ma. Jak myslicie, ile tam teraz stopni jest?? :-)

Tafojka - Ty hazardzistko ;-)
 
Do góry