reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co szkodzi faskolkom??

ok,masz racje te badania powinnam zrobić i wtedy będzie obraz co mi "tam " nie tak gra,jutro zacznę dzialać jestem w 13dc(i na urlopie)hehe tak więc mozna część badań wykonać:-D
dzięki za wskazowki:-)jak by coś to będe jeszcze pytać:-)
pozdrawiam 3majcie się papa
 
reklama
:-)mam pytanie dziewczyny,
biorąc czopki na zapalenie jajnika,(już 8 z 10),zauważyłam że podczas sikania razem z moczem pojawiają się takie jakby skrzepy,resztki czegoś.(zauważyłam to dwa razy)(jestem w 18dc)
Czy to może resztki czopka,czy jeśli są zrosty na jajnikach to mogą się rozpuścić dając taki efekt? a może tak ma być?Doda,że jajnik mnie już nie boli.czasami może przez chwilę go poczuję.
Sorki za takie pytanie ale im więcej się obserwuję tym więcej widzę rzeczy których wcześniej nie było lub nie widziałam.
pozdrawiam:tak:
 
odebrałam dzisiaj wyniki cytologi:confused2:II grupa,rozpoznanie- stan zapalny i obecne erytrocyty,chyba muszę odwiedzić gina i sprawdzić to!!!

pozdrawiam
 
Witam!
Tak sie własnie zastanawiam nad makijazem permanentnym ust jestem teraz w 13dc i staramy sie z mężem o dzidzie, makijaz planuje zrobic sobie okolo 13 czerwca( dodam ze to przyblizona data wystapienia @ ) i mozliwe ze juz jakims cudem ( mam taka nadzieje) może bede w ciąży. ciekawi mnie to czy jak przed zabiegiem bede przyjmowac cos na to, aby opryszczka sie nie pojawila czy to moze zaszkodzic mojej ewentualnej ciąży, bo jesli chodzi o ból to niespecjlanie sie boje dodam, ze przyjelam dwie dawki na WZW B.Chcialabym miec zrobiony makijaz ale nic na sile , a staran napewno nie odloze na pozniej:) Co o tym myslicie??
Pozdrawiam
 
KamilaRotterdam
Tam gdzie chce robic makijaz dermatolog go wykonuje, ale jest taka rzeczywistosc, ze ludzie chca zarobic i czasem lekceważa przeciewskazania, a wezmy to pod uwage ze mozliwe ze bede w bardzo wczesnej ciazy albo i nie bede :/
 
reklama
Do góry