reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Taq trzymam kciuki zabys jak najdluzej w dwupaku wytrzymala :)


Aga lez jak najwięcej :)


Gwiazda_237 najważniejsze ze z dzidzia wszystko w przadku [emoji813]


Flammie ciesze sie ze wszystko u Was dobrze.


Lila zdarzają sie nawet kilogramowe rozbieżności przy porodzie.. Maks jak dobrze pamietam z pol kg roznicy mial. Musze az sprawdzic z ciekawosci.




Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Julka też bym chciała taki dowód na męskość synka. Nie miałabym wtedy żadnych wątpliwości ;)
U mnie było 700g różnicy. Maly na usg miał niby 3800 a po porodzie 3100.
 
Julka - świetne zdjęcie!!!
Gutka - bardzo się cieszę!!
Needi - oni są całkiem różni, już od porodu byli. I z wyglądu i z charakteru więc chyba może tak być :)
Fazerkam, Olciak - dzięki :)
 
My dzisiaj po wizycie.Malutka ma 1520g (na 31 tydz w normie),ułożona główką do dołu-tak właśnie czułam po ruchach;-)
wyniki w normie,tylko jakiś śluz w moczu mam,ale nic z tym nie robimy narazie.
pobrali mi krew na transaminazy wątrobowe i bilirubinę bo strasznie mnie swędzi skóra i jak bedzie zły wynik to zadzwonią(oby nie),a jak ok to widzimy się za 3 tyg;-)

Poprosiłam lekarkę,żeby jeszcze raz sprawdziła płeć i mówi że na 100%dziewczynka,więc zaraz się rzucę w wir zakupów-widziałam takie dzisiaj słodkie sukieneczki roz62 ale ceny mnie zabijaja- ok 50-60zł-chyba przesada-będe na allegro polować;-)

W każdym razie jest ok;-)
IMG_20160324_110820.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160324_110820.jpg
    IMG_20160324_110820.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 414
Hehe Mała kciuka wyciąga :D

Zazdroszczę możliwości kupowania tych cudnych ciuszków dla dziewczynek :) Mam nadzieję że ja też niedługo będę mogła hehe. Dużo ładnych ciuszków można znaleźć, tańszych też :) Ogólnie dla dziewczynek są śliczne rzeczy.
 
My dzisiaj po wizycie.Malutka ma 1520g (na 31 tydz w normie),ułożona główką do dołu-tak właśnie czułam po ruchach;-)
wyniki w normie,tylko jakiś śluz w moczu mam,ale nic z tym nie robimy narazie.
pobrali mi krew na transaminazy wątrobowe i bilirubinę bo strasznie mnie swędzi skóra i jak bedzie zły wynik to zadzwonią(oby nie),a jak ok to widzimy się za 3 tyg;-)

Poprosiłam lekarkę,żeby jeszcze raz sprawdziła płeć i mówi że na 100%dziewczynka,więc zaraz się rzucę w wir zakupów-widziałam takie dzisiaj słodkie sukieneczki roz62 ale ceny mnie zabijaja- ok 50-60zł-chyba przesada-będe na allegro polować;-)

W każdym razie jest ok;-)
Zobacz załącznik 757765
Mała pokazuje że jest ok mamo:laugh2:
 
reklama
Jestem w szoku, że kupiłam tanio taki ładny komplet, ale ja to jak mam czas to wszędzie chodzę i oglądam. Był ostatni z jakiejś kolekcji i taka przecena z 45zł to tanio. Minky mam kocyk i podusie, ale to za ciepłe materiały :/
 
Do góry