reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Mam na początek lipca. 38tydz zaczynam 22.06 :D

Pobierała teraz, ponieważ jak wyjdzie dodatni to będzie do porodu podawała mi antybiotyk :)
 
;-) agula,ilona fajnie że wszystko w porządku;-)
Gwiazda,ja też miałam wczoraj pobrany ten wymaz,a termin mam na 19 lipca,ale moja lekarka wszystko robi wcześniej,jak porównuję z waszymi wpisami ;-)
 
Moja mi mówiła, że jak wyjdzie wynik pozytywny to będę brała już teraz antybiotyk a jak pobierze później to jest krótki czas na leczenie i zazwyczaj przy porodzie podają a to już mało daje. Jak będzie się miało mieć tego paciorkowca to i tak teraz wyjdzie :D dziad jeden!
 
reklama
ja wymaz mialam robiony z miesiac temu z powodu ze mala jest wielka co do terminu z om i sami nie wiedza co robic z terminem.
 
Do góry