reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Papagena uwierz ze chlopaki sa swietne!! Z pierworodnym tez jak sie dowiedzialam ze chlopak to tak mi dziwnie bylo, bo bylam pewna ze bede miec dziewczynę (u mnie w rodzinie same dziewczyny się rodza) a teraz wyobraz sobie ze chcialam drugiego chlopaka, tacy Oni slodcy i kochani sa :) :)
 
reklama
No i dupa... lekarz jest na zwolnieniu lekarskim. Chory. Dopiero za tydzień w piątek będzie [emoji20] a już myślałam że podejrze maluszki.
 
Papagena uwierz ze chlopaki sa swietne!! Z pierworodnym tez jak sie dowiedzialam ze chlopak to tak mi dziwnie bylo, bo bylam pewna ze bede miec dziewczynę (u mnie w rodzinie same dziewczyny się rodza) a teraz wyobraz sobie ze chcialam drugiego chlopaka, tacy Oni slodcy i kochani sa :) :)

Fazerkamm, ja całe życie chciałam mieć córkę, nawet imię było dawno wybrane. Mam synka i teraz też chciałabym żeby był chłopak :-D Z jednej strony to jest straszne małe chłopaczydło, ale tak jak piszesz, słodziak na maksa..
 
Kazdy jak sie dowiadywal ze jestem w ciazy to od razu stwierdzenie "to co chcesz dziewczynkę" mina ludzi bezcenna jak mowilam ze nie, ze chce drugiego chlopca :)
 
Kazdy jak sie dowiadywal ze jestem w ciazy to od razu stwierdzenie "to co chcesz dziewczynkę" mina ludzi bezcenna jak mowilam ze nie, ze chce drugiego chlopca :)

Mnie wkurza jak wszyscy życzą dziewczynki. To nie jest tak, że jak będzie córcia, to będę płakać po nocach, bez przesady. Ale chcę ZDROWEGO dziecka. Płeć dla mnie ma drugorzędne znaczenie.
 
Mnie wkurza jak wszyscy życzą dziewczynki. To nie jest tak, że jak będzie córcia, to będę płakać po nocach, bez przesady. Ale chcę ZDROWEGO dziecka. Płeć dla mnie ma drugorzędne znaczenie.
Dokładnie tak samo uważam. Natomiast od początku czułam, że będzie chłopak. W rodzinie będzie to 9 chłopak do 9 roku życia heheheh :) jeszcze 2 i będzie drużyna piłkarska:p I ostatnio niby nie było nic widac, ale sama lekarka powiedziała, że chyba chłopak:)
 
ja bym chciala dziewczynke, ale co jest to i tak kocham
ja bede rodzic na Starynkiewicza w Warszawie. w Gdasnku moge tylko w szpitalu Klinicznym, ale jakos jestem niechetnie do niego nastawiona. wiec bedzie wyprawa do stolicy.

@ewjaaa najwaniejsze, ze z dzidzia ok
@patuska to masz przelozona wizyte czy innego lekarza?

ja jutro mam wizyte na Nfz
 
Ja mam pierwszą córkę i drugą też chciałam córkę żeby mogły razem się bawić, moja przyjaciółka ma córkę i też chcę 2 córkę więc w większości chcemy drugie dziecko tej samej płci. A jak jest z 3? Jestem obecnie w 3 ciąży i...? Pragnęłam z mężem syna, a będzie córa [emoji6]
 
reklama
Do góry