reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

A gdzie będziesz rodzić? Ja jestem ze Szczytna, ale chcę rodzić w Olsztynie w Malarkiewiczu

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A gdzie będziesz rodzić? Ja jestem ze Szczytna, ale chcę rodzić w Olsztynie w Malarkiewiczu

Ja bym chciała w miejskim :) byłam u Malarka w pierwszej ciąży i faktycznie czułam się jak 5 gwiazdkowym hotelu :) ale położne tam to jakieś nieporozumienie.... Dlatego wole komunistyczny miejski :D

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja właśnie słyszałam, że zależy jak się trafi z tymi poloznymi, ale to chyba w każdym szpitalu tak jest :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Na pewno :) ja trafiłam np na położną w Malarku, która cały czas na mnie krzyczała żebym opanowała dziecko bo czujki z brzucha w trakcie ktg spadają :oo2:
 
No to rzeczywiście złe masz doświadczenie. Nie rozumiem jak kobieta może w takiej chwili tak traktować inną kobietę.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Mnie przyjeli tam w 42 tc nie zbadali mnie przez 3 dni ani razu. Robili tylko Ktg. Po weekendzie mnie wypisali i kazali przyjeżdzać codziennie na ktg. Dlatego poszłam do miejskiego i tam urodziłam :) inaczej zeszłabym na zawał z nerwów
 
niufbaaa czekamy na relacje z wizyty?;) daj znać co u maluszka? ( mam nadzieje ze dobrze kojarzę ze dzisiaj miałaś wizytę w Łodzi? ;))
 
Ja również po wizycie i bedzie.. chłopak :D Z dziedziatkiem wszystko dobrze, znowu przyspieszył, termin z OM 14.07 z usg 07.07 a teraz wyskoczyl mi 19+2 tc i termin 02.07 ale podobno teraz na termin nie ma co patrzyć, dzieci w swoim tempie rosną. Ruchy czuje bardzo rzadko i tak delikatnie ale gina powiedziała ze mam na przedniej ścianie łożysko i to dlatego. Całe usg mały skakał machal rączkami i nóżkami, już sie boję co będzie po porodzie :D Wrzuce zaraz fotke :)
 
reklama
Do góry