reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Aga to jak juz ma się dwoje dzieci tej samej płci to trzecie mogliby faktycznie być już odmiennej! Obyście mieli tego synka. Ja to podziwiam rodziny gdzie maja więcej niż dwoje dzieci
 
MalinowaMarta też się podziwiam że się zdecydowałam ;) Co prawda między najmłodszym dzieckiem różnica będzie 10 letnia ale liczę że pomogą :) zawsze chciałam 3 - 4 dzieci ;)
 
Błękitna gratulacje! to się wymienimy po porodzie i będzie wszystkim grało! Hahaha oczywiście to żart żeby nie było... [emoji12]

Nie oddaje cipeczki :p

Błękitna_Orchidea a masz już jedną córeczkę? Bo ja mam dwie i teraz z 3 w ciąży jestem. Celowałam w chłopaka zobaczymy :) mąż mój tylko na chłopca liczy hehe

Mam córkę 3 latka ma :-) i mąż baaaaaardzo chciał syna a powiedział, że jak będzie córka to będzie plodzil do skutku... JASNE! Ja po ciąży się zaszywam.
 
Błękitna_Orchidea to mamy podobnych mężów bo mój mi dokładnie tak samo mówi ;) albo wymieni żonę hehe do trzech razy sztuka mu powtarzam :)
 
Aga30+ nie martw się różnica u mnie w domu było 14 lat między mną a siostra a 10 między bratem a siostra i jedno jest pewne kochamy ja z bratem najbardziej na świecie!!!!!!
 
Aga ja też mam dwie córcie i też po cichu liczę na synka:unsure:

MalinowaMama ja też podziwiam, ale los chciał, że sama będę do takich rodzin należeć
 
Hej dziewczyny!
ja dzis odebrałam wyniki badan prenatalnych, wizyta za 2 tygodnie i troche sie denerwuje czy wszystkook bo nie wiem jak odczytac badania jedyne pocieszenie jest takie ze na koncu pisze Ryzyko trisomii 13, 18 i 21 niskie na podstawie badania usg wywiadu i testu podwójnego PAPPA, B-HCG. brak wskazań do amniopunkcji.
Wiec mam nadzieje ze jest ok! ;)
 
reklama
Do góry