reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

malinowa przeróżne są wyznaczniki jak przeliczać tygodnie na miesiące i na trymestry, także czasem ciężko dokładnie ocenić :) ogólnie 13 tydzien konczy 1szy trymestr.
 
reklama
My już po wizycie u lekarza, wszystko super :) dzieciątko zdrowe, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości, powiedział, że ciąża jest wręcz książkowa :) Maluszek fikal na usg, ssał kciuka, machal rączkami i nóżkami :) dostaliśmy chyba z 10 zdjęć :):) coś tam mu dyndało między nogami, ale mamy się nie nastawiać, bo mogą to być wargi sromowe. Ważne ze ma dwie nóżki, dwie rączki i wszystko na miejscu :) Jestem bardzo szczęśliwa :)

Gratulacje!!!! Najważniejsze, że dzieciatko zdrowe! na płeć można jeszcze poczekać :-)

Witam się! Byłam dziś na dodatkowej, prywatnej wizycie.... No i już wiem kim jest mój lokator... Będziemy mieć syna! Choć marzyłam o córce... No Zobacz załącznik 741999

Gratulacje!!!! Chłopaczki są takimi słodziakami! ja tez nie mogłam się doczekać kiedy się dowiem i tez miałam dodatkową wizytę. Mi wszyscy mówili, że będzie chłopak ale ja czułam, że to Kobietka i tym sposobem bedą trzy córki i jeden syn orzeszek :-)
 
Hello
gratuluję udanych wizyt
ja też po i też wszystko ok
mam dalej kontrolować ciśnienie
dzidzia na szczęście dzisiaj fikała że lekarka powiedziała że nie dziwi się że mogę już czuć ruchy
przed wizytą zjadłam wafelki żeby dzidzia fikała
 
Malinowa ale wiesz, każdy mówił ze moglabyby być równowaga dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Ale będą trzy Babeczki i jeden Facet
 
ewjaaa super wieści :) im starsze dzieciaczki tym się fajniej te USG ogląda ;)

MalinowaMarta gratulacje synusia! Najwyżej córka będzie druga :p Chyba to fajnie mieć starszego brata :D

Doczytałam w necie jak się nazywają te parametry od przezierności karkowej i kości nosowej.
NT czyli przezierność mam 2.0
NB czyli kość nosowa - obecna.

Czyli z tego co się orientuję te parametry są ok:)
 
reklama
Do góry