reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Byłam dzisiaj na wizycie. Rozwarcie na opuszek, więc coś się dzieje ;) Szyjka ponoć jeszcze długa. W ogóle do tej pory jadłam magnez cały czas, a nie powinnam już (lekarka się zdziwiła, że jeszcze jem i kazała przestać ;). Jest też niefajna wiadomość - mam pozytywny wynik GBS, więc dostanę antybiotyk przed porodem. Co zrobić. W ogóle zastanawiałam się, czy skoro mnie wyleczą, to czy M. też powinien przejść takie leczenie?
No i ktg w czwartek. Jak często każą wam lekarze robić ktg??
Milion pytań! ;)
 
reklama
Byłam dzisiaj na wizycie. Rozwarcie na opuszek, więc coś się dzieje ;) Szyjka ponoć jeszcze długa. W ogóle do tej pory jadłam magnez cały czas, a nie powinnam już (lekarka się zdziwiła, że jeszcze jem i kazała przestać ;). Jest też niefajna wiadomość - mam pozytywny wynik GBS, więc dostanę antybiotyk przed porodem. Co zrobić. W ogóle zastanawiałam się, czy skoro mnie wyleczą, to czy M. też powinien przejść takie leczenie?
No i ktg w czwartek. Jak często każą wam lekarze robić ktg??
Milion pytań! ;)

Antybiotyk dostajesz po to, żeby ten paciorkowiec nie zaszkodził dziecku przy przechodzeniu przez kanał rodny. On Ciebie nie wyleczy, bo paciorkowca się nie leczy. On nie jest szkodliwy....
 
Byłam dzisiaj na wizycie. Rozwarcie na opuszek, więc coś się dzieje ;) Szyjka ponoć jeszcze długa. W ogóle do tej pory jadłam magnez cały czas, a nie powinnam już (lekarka się zdziwiła, że jeszcze jem i kazała przestać ;). Jest też niefajna wiadomość - mam pozytywny wynik GBS, więc dostanę antybiotyk przed porodem. Co zrobić. W ogóle zastanawiałam się, czy skoro mnie wyleczą, to czy M. też powinien przejść takie leczenie?
No i ktg w czwartek. Jak często każą wam lekarze robić ktg??
Milion pytań! ;)
ja miałam tylko dwa razy ktg w dniu porodu
 
Byłam dzisiaj na wizycie. Rozwarcie na opuszek, więc coś się dzieje ;) Szyjka ponoć jeszcze długa. W ogóle do tej pory jadłam magnez cały czas, a nie powinnam już (lekarka się zdziwiła, że jeszcze jem i kazała przestać ;). Jest też niefajna wiadomość - mam pozytywny wynik GBS, więc dostanę antybiotyk przed porodem. Co zrobić. W ogóle zastanawiałam się, czy skoro mnie wyleczą, to czy M. też powinien przejść takie leczenie?
No i ktg w czwartek. Jak często każą wam lekarze robić ktg??
Milion pytań! ;)

Mi też jak trafiłam do szpitala to powiedzieli że magnez to już odstawić. No bo on jest przeciwko skurczom, a na tym etapie nie powinni się ich już powstrzymywać ;) Obawiam się tylko, że wrócą mi skurcze w łydki przez to odstawienie :(

Ja też mam GBS dodatni, i z tego co wiem to tak jak Kkasiulka pisze, tego się nie leczy. Mi już na posiewie robionym kontrolnie jeszcze przed ciążą wyszło że to mam, ale moja gin powiedział że tego się nie leczy, bo to i tak wraca, a ma znaczenie właśnie tylko przy ciąży, żeby ten antybiotyk dziecku podać.

Ktg mam tak jakoś dwa razy w tygodniu.
 
reklama
Ja odstawic magnezu nie moge bo u mnie odstawienie zaraz sie konczy gorsza praca serca. I dalej zazywam spora dawke
 
Do góry