reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Gratuluje udanych wizyt :)

Zielona, chyba tez podejde do szacunkow poloznej z lekkim dystansem, bo juz sobie wkrecam, że maly ma jakas makrosomię.. :oo2: USG było ok i mam nadzieje, ze następne też wyjdzie ok. Połówkowe USG też położna mi robiła, szczęście w nieszczęściu, że jestem pod szczególną kontrolą i mam dodatkowe wizyty u lekarza gin-położnika, inaczej bym chyba sfiksowała całą ciążę lekarza specjalisty nie widzieć!
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)

Zielona, chyba tez podejde do szacunkow poloznej z lekkim dystansem, bo juz sobie wkrecam, że maly ma jakas makrosomię.. :oo2: USG było ok i mam nadzieje, ze następne też wyjdzie ok. Połówkowe USG też położna mi robiła, szczęście w nieszczęściu, że jestem pod szczególną kontrolą i mam dodatkowe wizyty u lekarza gin-położnika, inaczej bym chyba sfiksowała całą ciążę lekarza specjalisty nie widzieć!

U nas jest dokladnie tak samo !!! I my rowniez pod szczegolna kontrola, z lekarzem sie widuje - choc wizyty polegaja na rozmowie, a nie zadnym badaniu... :/

Spokojnie szacunki poloznej mozesz odlozyc - dla mnie to jak wrozenie z fusow ;)
Jak zapytalam ja, jakim cudem, jest w stanie okreslic wielkosc plodu rekoma, odpowiedziala dumnie "lata doswiadczenia"... ;) A usg pokazalo swoje...

Moge zapytac, dlaczego masz miec cc?
 
Dziewuszki nie przejmujcie sie zbytnio waga :) czy dzieciatko 2kg czy 4kg na pewno bedzie wszystko ok :)

Znajoma 3 dni temu urodzila cc w 35tc i coreczka ma 47cm i 1160g i jest wszystko w porzadku :) :) takze glowki do gory :) a z doświadczenia powiem ze mniejsze dzieci latwiej sie rodzi ;)[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jest dokladnie tak samo !!! I my rowniez pod szczegolna kontrola, z lekarzem sie widuje - choc wizyty polegaja na rozmowie, a nie zadnym badaniu... :/

Spokojnie szacunki poloznej mozesz odlozyc - dla mnie to jak wrozenie z fusow ;)
Jak zapytalam ja, jakim cudem, jest w stanie okreslic wielkosc plodu rekoma, odpowiedziala dumnie "lata doswiadczenia"... ;) A usg pokazalo swoje...

Moge zapytac, dlaczego masz miec cc?

To ci się znachorka-położna trafiła.. :-D
Mnie cesarka czeka, bo stosunkowo niedawno miałam spore mięśniaki usuwane. Z tym to też były przeboje, bo minęło troche czasu zanim mnie moi tutejsi znachorzy zdiagnozowali i troche czasu zanim się w szpitalu skapnęli, że od roku wiszę w ich systemie i czekam na operację.. eh, system skandynawski, ale na szczęście dobrze się skończyło i już w szpitalu to lekarze pierwsza klasa byli :)
 
Jestem po wizycie. Co do wagi to u nas dzis 29+5 i maly wazy 1461g. Główka wieksza od reszty ciała podobnie zresztą było u brata:)
Szyjka 28mm lozysko sie podnioslo!!!!! Ulga i radość :) następna wizyta juz za 3 tygodnie. Zwiększamy częstotliwość :) l4 dostałam już do dnia porodu i mam korzystać z uroków ciazy. Na plusie prawie 9 kg ale tym się będę martwić jak urodze
Wskazań do cesarki już nie ma w związku z tym stres urósł ale jakoś trzeba będzie to przeżyć :)
 
Dżudka, Olciak - cieszę się z pozytywnych wieści!!! :)
Wmazur - moja też 1200 wczoraj, a dziś zaczynam 29 tydzień.

U nas na wizycie też ok, widziałam Maleńką :) Waży według pomiarów 1200g, co gin powiedział, że idealnie, według suwaczka zaczynam 29 tydzień. Termin z 24 na 20, czyli waha się ciągle w okolicach pierwszego terminu, nie tak jak z chłopcami, że byli starsi z usg, bo więksi. Ułożenie pośladkowe. Wszystko pozamykane. Na przeziębienie poleca *spam*, scopolan odstawiam, no i włączam dopegyt, bo jednak to ciśnienie wyższe, w domu również. Wczoraj przed wizytą, ale już w przychodni miałam 140/95 i tętno 124!!!!!!!! Tak się zawsze denerwuję...Mam skierowanie na echo serduszka, on daje każdemu, bo dał mi już przed usg, nie widział nic niepokojącego. No i na wyniki mocz + krew. Następna wizyta 17 i 30 maja. No i nadal dziewuszka :) :) :)

Buziaki!
 
olciakk, dżudka, Lila - Wspaniałe wiadomości dziewczyny!!! Wszystko idzie ku dobremu :-) Serce rośnie jak się czyta takie dobre wieści.
Wagą dziecka na serio nie ma się co stresować, każde dziecko rośnie w swoim tempie teraz i później tak samo. Ważne, żeby mieściło się w widełkach. I jeśli lekarz mówi, że jest OK, to znaczy że tak jest. My też jesteśmy różni, jeden wysoki, inny niski....
 
reklama
Do góry