reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Dziewczyny a jak lekar powiedział mi,ze mały jest położony główka do dołu i od kilku dni czuje i widzę jak by brzuch mi opadał w dół to czy możliwe żebym szybciej urodziła? Jestem dopiero w 29,3dniu ale mały o tydzień niby starszy z pomiarów jest.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny a jak lekar powiedział mi,ze mały jest położony główka do dołu i od kilku dni czuje i widzę jak by brzuch mi opadał w dół to czy możliwe żebym szybciej urodziła? Jestem dopiero w 29,3dniu ale mały o tydzień niby starszy z pomiarów jest.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Moja malutka już jest ułożona główką w dół, ale brzuchol mam nadal wysoko i też mi lekarka mówiła, ze wygląda jej o tydzień dalej niż jest z OM :) tez jestem ciekawa czy poród będzie szybciej :)
 
Wmazur u mnie tak samo, nawet mąż mi powiedział że brzuch mi opadł ale wątpię żeby to była oznaka porodu. Dziecko teraz przybiera na masie i jeśli trochę przed terminem porodu zacznie spadać i bedziesz mogła między brzuchem a mostkiem położyć dłoń to wtedy coś może się szykować.
 
No właśnie moge tak rękę sobie położyć i miednica i krocze mnie od kilku dni boli [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziś wracam samolotem do UK i jutro mam wizytę z położna wiec wszystko Jej powiem bo tutaj ginekolog mi powiedział,ze magnesy główka w dół i mam dużo odpoczywać bo moge szybciej urodzić bo jest starszy i trochę mnie nastraszył [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No właśnie moge tak rękę sobie położyć i miednica i krocze mnie od kilku dni boli [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
mam wszystko to co Ty i główką w dól i duży i ból krocza, tzw rwanie w pachwinach i miednicy(oprócz innych bóli ;) ) nawet podobny czas ciązy i spokojnie:) jestem kilka dni po wizycie a lekarz powiedział że nic się nie dzieje:) Główka na razie jest najcieższa i dlatego taki kształt brzuszka, że niby nisko, ale nie jest nisko
 
reklama
No właśnie moge tak rękę sobie położyć i miednica i krocze mnie od kilku dni boli [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Chodziło mi że jak dziecko przybierze na wadze i pod koniec ciąży bedziesz mogła tak rękę włożyć to wtedy coś możesz przypuszczać. Ale teraz mówię ci że mam tak samo ale to dlatego że mała też jest główką do dołu ale nie ma jeszcze nawet dwa kilo i się po prostu mieści
 
Do góry