reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie?

Ale chamówa tutaj się zrobiła, aż się wierzyć nie chce, laski zwariowałyście??? 😬 Jak można komuś do łóżka zaglądać i oceniać?! Kto wam dał takie prawo?! 🤬 Ogólną przyjętą normą jest 6 tygodni po cc, widzę że co druga tutaj to lekarz z doktoratem... 🙄

Co do zadanego pytania - tak, obstawiam, że będzie bobo nr 2, skoro tak długo jest już bez krawienia 😁 w tym czasie szczególnie mówi się, żeby uważać,bo łatwo zajść w kolejną ciążę. Dla świętego spokoju test i beta. Jak się potwierdzi to niech się prewencyjnie umówi do fizjoterapeuty uroginekologicznego, żeby może zalecił jak o siebie zadbać 👍
Jak się wywleka sprawy łóżkowe na forum to nie ma co się dziwić, że inni to komentują 🤷
Tym bardziej, że dziewczyny źle nie piszą. Połóg to nie tylko odchody popołogowe. CC to nie zabieg, a operacja. Lekarz, który nie informuje o tym jakie ryzyko niesie kolejna ciąża w krótkim czasie po cesarce to kiepski lekarz. A współżycie bez zabezpieczenia to skrajna nieodpowiedzialność. Nikt jej nie broni uprawiać seksu, jak ma na to ochotę i siłę.. ale na litość boską jak się nie chce, albo nie może zajść w ciążę to się używa antykoncepcji. Ja sobie nie wyobrażam świadomie narażać swoje zdrowie i życie tym bardziej, że jest już jedno dziecko na świecie. Ale jak już ktoś napisał kwestia priorytetów 🤦🏻‍♀️

Co do pytania. Jak się uprawia seks bez zabezpieczeń to może się być w ciąży! Jak dziewczyna nie zrobi testu lub bety to się nie dowie. Powrót płodności po porodzie to kwestia indywidualna, zależy od tego jak szybko gospodarka hormonalna się unormuje. Jeżeli wróciła owulacja, a autorka pytania w czasie okoloowulacyjnym współżyła to może być jak najbardziej w ciąży. Chociaż objawy, które ma wcale nie muszą być ciążowe.
 
reklama
@ness. @frez.ja1987 wam się chyba laski nudzi, skoro dopatrujecie w emocie czegoś, czego nie ma. Laska jest dorosła, robi to co uważa w konsultacji z własnym lakarzem a nie internetowymi znawczynami, a jeżeli jest w ciąży to nadal nie jest to moją sprawą 🤷 czy naraża czy nie naraża to jest jej sprawa, laski, to jest JEJ CIAŁO, JEJ DECYZJA. Zlitujcie się, czym się różnicie od tych, którzy perorują o zakazie aborcji? 🙄
 
@ness. @frez.ja1987 wam się chyba laski nudzi, skoro dopatrujecie w emocie czegoś, czego nie ma. Laska jest dorosła, robi to co uważa w konsultacji z własnym lakarzem a nie internetowymi znawczynami, a jeżeli jest w ciąży to nadal nie jest to moją sprawą 🤷 czy naraża czy nie naraża to jest jej sprawa, laski, to jest JEJ CIAŁO, JEJ DECYZJA. Zlitujcie się, czym się różnicie od tych, którzy perorują o zakazie aborcji? 🙄
To Ty się zlituj.... Jeżeli dla Ciebie zakaz aborcji, a ciąża 2 miesiące po CC to to samo to ja Ci gratuluję. Bo jak dla mnie aborcja ma za zadanie w niektórych przypadkach zdrowie i życie uratować...

Juz nie wspomnę o tym, że ja jej niczego nie bronię. Ani seksu, nawet na porodówce jeszcze, ani ciąży. Nie wiem skąd takie wnioski. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to nieodpowiedzialne i mi się w głowie nie mieści. I nie chodzi o samo współżycie, a i współżycie bez zabezpieczenia. W końcu naraża swoje życie i życie ewentualną ciążą. I zdradzę Ci taką tajemnicę, tak działa forum. Jedna osoba coś piszę, a inni komentują. Nie zawsze cukierkowo. Pisząc coś publicznie trzeba się liczyć z tym, że ktoś napisze coś ci nam się nie spodoba.
 
@ness. @frez.ja1987 wam się chyba laski nudzi, skoro dopatrujecie w emocie czegoś, czego nie ma. Laska jest dorosła, robi to co uważa w konsultacji z własnym lakarzem a nie internetowymi znawczynami, a jeżeli jest w ciąży to nadal nie jest to moją sprawą 🤷 czy naraża czy nie naraża to jest jej sprawa, laski, to jest JEJ CIAŁO, JEJ DECYZJA. Zlitujcie się, czym się różnicie od tych, którzy perorują o zakazie aborcji? 🙄
To, że ktoś jest pełnoletni nie znaczy, że jest dorosły czy się tak zachowuje, a skrajną nieodpowiedzialnością jest uprawianie seksu bez zabezpieczenia zaraz po cesarce
 
Ja z mężem też sypiamy bez zabezpieczenia bo nie jesteśmy zwolennikami jakiej kolwiek antykoncepcji a w ciążę po cesarce zaszłam dopiero po 3 latach więc dla chcącego nic trudnego ;)
A wracając do tematu koleżanki zrobiła test i nie jest w ciąży po prostu to hormony jeszcze szaleją więc już proszę skończcie dyskutowanie. Pozdrawiam
 
reklama
Ja z mężem też sypiamy bez zabezpieczenia bo nie jesteśmy zwolennikami jakiej kolwiek antykoncepcji a w ciążę po cesarce zaszłam dopiero po 3 latach więc dla chcącego nic trudnego ;)
A wracając do tematu koleżanki zrobiła test i nie jest w ciąży po prostu to hormony jeszcze szaleją więc już proszę skończcie dyskutowanie. Pozdrawiam
Stosowanie metod objawowo termicznych to też rodzaj zapobiegania ciąży. Chyba, że uskuteczniacie stosunek przerywany, to nie ma się czym chwalić! To nie metoda antykoncepcji i to że nie przytrafiła się ciąża to po prostu szczęście.
 
Do góry