reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

Salsera- super naprawdę wielki szacun!
ja jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać :no: a szkoda ...
może jak będziesz robić to cykaj fotki i pisz małe instruktaże hmmm ? może któraś z mam skorzysta :-)
 
reklama
Salsera w takim razie ja się piszę w drugiej turze <prosi ładnie>:-D
Tylko u mnie było by Marti bo Martynka to liter za dużo.
 
Salsera wielce ozdobny i pomysłowy bibelot :-)

Dziewczyny doliczcie robociznę bo biedna się tylko narobi i dziecko przez was zaniedba :-D
 
salsera oczywiście że jestem nadal chętna :-)
wierzę ze się albumik uda...
apłacę ile tam trzeba...
no i w razie czego mozesz pytać o wszystko :-p

a ja jeszcze chciałam spytać czty można zrobić w tym wspólnym albumie najpierw wstawkę dla samej Vi (wkońcu przez poinad rok była sama ;-) ) a później razem i czy poza kartkami z imieniami będa z tyłu jakieś dodatkowe karteczki?? :-)

 
reklama
Kamcia - jeśli chcesz to z tyłu zrobię jeszcze jedną kartę oprócz imienia. A taki układ jak piszesz to nie problem.

I w ogóle napiszcie mi co byście chciały żeby tam było - ja tam kumpeli zrobiłam akurat pierwsze zdjęcie, spanie, kapiel, rodzinka. Ale może być tez motyw wakacje, święta, pokoik, spacer - co tam chcecie. chyba, że wam wszystko jedno :) Acha, i jeszcze czy mam robić miejsce na fotki 9x13, czy macie możliwość wydrukować sobie gdzieś mniejsze i wtedy zmieści się więcej? Większe nie ma sensu bo nie zostanie miejsca na nic innego.
 
Do góry