reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
Łomatko będę miała zajęcie do przyszłej gwiazdki chyba.
Kamcia - przy 5 literach będą one za wąskie i nieczytelne, ale mam pewien pomysł gdyby to mógł być wspólny albumik dla obu dziewczynek to literki damy w 2 rzędach i będą wtedy niższe, więc mogą być wąskie.
Majowa - ciężko powiedzieć, bo ja tam kasy bym za to nie chciała, ale zależy od papierów, i tych wszytkich dupereli jaki jest koszt wykonania. Nigdy tego nie umiałam oszacować.
aina - ostrzegam ze ja do szycia to antytalent jestem raczej. Najpierw pokombinuję z albumami.
 
Ok, ponieważ napaliłam się trochę na te albumiki, a zwłaszcza ten dla Kamci byłby wyzwaniem to przy okazji zamawiania sobie papierzysk na kartki świąteczne wezmę i dla was. I tak koszt bazy + papiery do oklejenia (bardzo ładne) to wyszedł mi 20 zł dla Kamci, 17 zł dla Majowej i 12 zł dla ainy. Do tego tylko ewentualne kokardki, guziczki i inne takie duperelki więc dużo nie wyjdzie.
I na razie dajcie mi zrobić te 3 (jeśli nadal jesteście zainteresowane) a potem zobaczymy dalej. Bo mąż się ze mną rozwiedzie jak mu znowu chałupę zasyfię ścinkami przy hurtowej produkcji :p
 
reklama
Do góry