reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

No to widze,ze mamy podobnie 😁 my dzialalismy 18,19 dc , 26 i 27 dc, pozniej w 33 i 34 dc 😁 teraz mam 44 dc i tylko cien cienia, a @ brak.Zerkalam na te testy po kilku h, ale czesc wyrzucilam 2 zostawilam tak w razie gdyby okazalo sie,ze to naprawde 🤰🤰🤰 a mialas jakies objawy? Wiedzialas,ze jestes w ciazy? Mi z obliczen tez wychodzi 2t2d, albo 3t2d🙈 od ostatniej @ nie moge liczyc,bo wiem,ze nie bylo opcji na zajscie w ciaze.
Trochę miałam piersi tkliwe i czułam się obrzmiała w brzuchu, ale miałam takie przeczucie że jestem w ciąży. To już moja trzecia - nieplanowana🤭
 
reklama
Trochę miałam piersi tkliwe i czułam się obrzmiała w brzuchu, ale miałam takie przeczucie że jestem w ciąży. To już moja trzecia - nieplanowana🤭
Ja 4 pierwsze stracilam, po tym urodzilam 2 corki- tez nieplanowane obie, bo juz mialam dosc staran, a teraz chcialabym 3,zeby roznicy wieku nie bylo za duzej, ale przez te testy trace nadzieje, ze nadal nic nie pokazuja 🙈
 
Trochę miałam piersi tkliwe i czułam się obrzmiała w brzuchu, ale miałam takie przeczucie że jestem w ciąży. To już moja trzecia - nieplanowana🤭
Raz sie ciesze,ze nie tylko ja jestem w podobnej sytuacji, za chwile wszystko mija gdy nie czuje,ze piersi pobolewaja i mam weazenie,ze zaraz @ sie pojawi 🙈 do tego te testy, tyle ich zrobilam - jedne cien cienia inne zas negatywne😶 oszalec mozna, ale nic nie zrobie- trzeba czekac 🙈🙈 zycze powodzenia dla ciebie i maluszka❤
 
Raz sie ciesze,ze nie tylko ja jestem w podobnej sytuacji, za chwile wszystko mija gdy nie czuje,ze piersi pobolewaja i mam weazenie,ze zaraz @ sie pojawi 🙈 do tego te testy, tyle ich zrobilam - jedne cien cienia inne zas negatywne😶 oszalec mozna, ale nic nie zrobie- trzeba czekac 🙈🙈 zycze powodzenia dla ciebie i maluszka❤
W Holandii nie można robić bety prywatnie? Żeby zapłacić i już? Może pojedziesz do Polski na badanie do miasteczka tuż za granicą? W wielu placówkach można odbierać wyniki online np. Allab laboratoria. Ja na twoim miejscu nie robiłabym testów codziennie. Wybierz sobie jeden test najczulszy i rób co drugi dzień z porannego moczu. Daj znać jak się sytuacja rozwija😀
 
W Holandii nie można robić bety prywatnie? Żeby zapłacić i już? Może pojedziesz do Polski na badanie do miasteczka tuż za granicą? W wielu placówkach można odbierać wyniki online np. Allab laboratoria. Ja na twoim miejscu nie robiłabym testów codziennie. Wybierz sobie jeden test najczulszy i rób co drugi dzień z porannego moczu. Daj znać jak się sytuacja rozwija😀
Niestety za daleko mam do granicy PL, a z dwojka dzieci i tak byloby ciezko 🙈 tu nie mozna nic prywatnie,na wszystko potrzebne jest skierowanie od rodzinnego😩codziennie juz nie bede robila napewno, ale powtorze napewno 😶 dam,dam znac 🤗
 
reklama
Do góry