reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co robić co to

Zrobilam chyba wszystkie mozliwe testy :(
Elektryczny pokazal brak ciazy, ale to bylo przed terminem @. Clearblue zwykly pokazuje cienie, inne rowniez tylko cienie :( bardzo slabo widoczne, a niektore negatywne :( wszystkie robione w roznych dniach i o roznych porach :( zwariowac juz mozna 🙈 ale kolejny powtorze dopiero za kilka dni.
Moim zdaniem test pozytywny. Robiłam test z ostatniego zdjęcia i miałam taką samą kreskę i jest w ciąży😀
 
reklama
Jak ktoś chce to na siłę doszukuje się objawów. Ja z tego wszystkiego dostałam okres w 47d.c. czyli svzjraj😂
Ja sie nie doszukuje objawow, poprostu pisze to co mi jest. Czasem mam czasem nie mam tych objawow. Napisalam juz wczesniej,ze objawy przypominaja @ nie ciaze, ale jej brak. Ja niestety nie mialam nigdy tal dlugich cykli,najdluzszy 35 i to po ostatniej ciazy jak sie regulowal.
 
Tzn ten clearblue tak? No to pocieszylas mnie troszke, jednak powtorze za kilka dni. A po ilu dniach od @ robilas,ze taki wyszedl? Czy powtarzalas pozniej?
Nie pamiętam nazwy ale tak samo wyglądał. Ja akurat mam nieregularne miesiączki więc trudno mi było ocenić kiedy jest termin spodziewanej miesiączki...robiłam test 14 dni po działaniu z mężem.
 
Nie pamiętam nazwy ale tak samo wyglądał. Ja akurat mam nieregularne miesiączki więc trudno mi było ocenić kiedy jest termin spodziewanej miesiączki...robiłam test 14 dni po działaniu z mężem.
Ja tez mam nieregularne @, zawsze -5 lub +5 dni roznicy- cykle zazwyczaj miedzy 30 a 35, a teraz 44 dc i nadal jej brak :( ale prowadze kalendarzyk i zapisuje sobie wszystkie wazne informacje, no i wlasnie od wspolzycia mija dzis 15 dni. A w ktorym tygodniu ciazy bylas jak taki blady cien mialas?
 
Ja tez mam nieregularne @, zawsze -5 lub +5 dni roznicy- cykle zazwyczaj miedzy 30 a 35, a teraz 44 dc i nadal jej brak :( ale prowadze kalendarzyk i zapisuje sobie wszystkie wazne informacje, no i wlasnie od wspolzycia mija dzis 15 dni. A w ktorym tygodniu ciazy bylas jak taki blady cien mialas?
W 3 tyg. Przynajmniej tak mi wychodzi jak liczę wstecz (teraz mam 21tc), ale ja mam termin porodu wg usg bo za dużą mam rozbieżność. Myśmy działali w 34 dniu cyklu. Robiłam test w 47 dniu cyklu a w 48 poszłam na betę i miałam wynik 30 pare więc nie dużo. To wyobraź sobie jak słabą kreskę miałam dzień wcześniej. Wpatrywałam się w test cały dzień.
 
reklama
W 3 tyg. Przynajmniej tak mi wychodzi jak liczę wstecz (teraz mam 21tc), ale ja mam termin porodu wg usg bo za dużą mam rozbieżność. Myśmy działali w 34 dniu cyklu. Robiłam test w 47 dniu cyklu a w 48 poszłam na betę i miałam wynik 30 pare więc nie dużo. To wyobraź sobie jak słabą kreskę miałam dzień wcześniej. Wpatrywałam się w test cały dzień.
No to widze,ze mamy podobnie 😁 my dzialalismy 18,19 dc , 26 i 27 dc, pozniej w 33 i 34 dc 😁 teraz mam 44 dc i tylko cien cienia, a @ brak.Zerkalam na te testy po kilku h, ale czesc wyrzucilam 2 zostawilam tak w razie gdyby okazalo sie,ze to naprawde 🤰🤰🤰 a mialas jakies objawy? Wiedzialas,ze jestes w ciazy? Mi z obliczen tez wychodzi 2t2d, albo 3t2d🙈 od ostatniej @ nie moge liczyc,bo wiem,ze nie bylo opcji na zajscie w ciaze.
 
Do góry