reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Jestem pod wrażeniem wyczynów niektórych maluchów, aż trudno uwierzyć że są już takie sprawne:szok: Kuba jeszcze nie chodzi samodzielnie, przy meblach owszem ale jak tylko się puści to przechodzi do raczkowania, czekam na te radosne chwile ale jakoś małemu się nie spieszy, chyba już został jako jedyny z kwietniowych dzieciaków
 
reklama
wie, co robi - nie śpieszy mu się do siniaków, otartych kolan, nierównych chodników...
mamusi nerwy oszczędza :)
 
Vici Sobie chyba raczej nervosol hurtowo kupie bo melisa juz na mnie nie dziala ;-)
Rena/B] kochana wszystko przed Toba jak Kubulek zacznie smigac z predkoscia swiatla wspomnisz stare dobre czasy...hmmmmm.....SPOKOJU i BEZTROSKI!!!!!!!!!!!!
Joaska tak,tak siniaki,guzy i rozciecia....moje dziecie wyglada jak dziecko wojny......wstyd mi na basenie bo ludzie sie na mnie patrza a on caly jak ulegalka.....poobijany i z ukruszona jedynka z przodu.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i czasem mam wrazenie ze on bolu nie czuje bo jak przykopyrtnie tak az huknie to wstaje i pedzi dalej bo chyba czasu mu sdzkoda na placze....:confused:
maarta on niedlugo to na zyrandol mi wejdzie....chetnie sie z ktoras na tydzien zamienie......
;-)
 
Buba nasza Maja tez ma cale podrapane kolana, ja nie wiem jak ja nogi nie bola jak wyrznie orla na asfalcie a ona rzadko zaplacze, wstaje i leci dalej.
A co do wspinania to wchodzi na slizgawek sama, znaczy sie pozwalam jej tylko wejsc na dwa szczebelki samej, pozniej jej pomagamy.
Dzieciaczki w jej wiku nie maja takich poobdzieranych i posiniaczonych nog jak ona :tak:
 
BUBA to co Franek zrobił że ma ukruszoną jedynke.Musiał gdzieś nieźle przywalić że aż zęba ukruszył.

rena a Ty się kobitko jeszcze ciesz ze Kubus jeszcze nie lata tak jak nasze dzieciaki.
Dominika co rusz ma siniaki na kolanach.Ale na szczęście jeszcze nie miała strupów na nich.
 
Jejku jejku jak tak czytam co te Wasze łobuziaki wyrabiają to aż mi włosy dęba stają :-o Natalka na razie jest spokojna, i grzeczna można by nawet rzec :-D Az się boję... ;-)
Co do nocniczka to wielkie gratulacja dla Kubusia i Majeczki i Inguni, na prawdę wielka sztuka nocniczek skumac:-) Ja jakoś sie nie mogę jeszcze z nocnikiem zebrać, nawte go nie kupiłam, cały czas wydaje mi sie, że Natala jest na to jeszcze za mała i nie skuma.
Fakt, że tez już dużo rozumie, jak zrobi kupke to przynosi mi pieluche i idziemy razem do łazienki pupke umyć :-D Odkurzacz to też jej wielka "miłośc" ;-) uwielbia go :tak: :-D
A od paru dni nauczyła sie sama wstawać bez podpórki:tak:
Buba trzymaj sie kobitko, bo jak osiwiejesz to Franio babcia na Ciebie bedzie wołał;-):-D
 
reklama
margarett Gratulacje dla Natalki.

A Dominika po wizycie 4 dniowej u cioci nauczyła sie wchodzić na fotele pufu i łóżko.
Więc teraz ma radochę że,już sama może wejść tam gdzie chce.
Ale mamusia nie jest z tego taka pocieszona bo,na każdym kroku trzeba niuni pilnować uważniej.
 
Do góry