reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

To jest Victorka najnowsza umiejętność,pływanie z rękawkami w basenie bez trzymania mamy.Z nurkowania zdięcia wam nie mogę pokazać bo nie mam skanera a mam tylko odbitkę.
1181128380


1181127922
 
reklama
Dziękuję,w końcu się odważył bo nie lubiał żadnej pomocy do pływania ale w końcu się przekonał i jest super.W końcu mam ręce wolne i możemy poszaleć:-D
 
Vici - superpływak z Victorka:tak::tak::tak:. Ja też się w końcu może wybiorę z Ingunią na basen bo do tej pory jeszcze ani razu nie byłam:no:.
 
Na weeckend byliśmy u znajomych na grilu i mały u nich w ogrodzie szalał jak niewiem.Rozchodził się na maksa.Nic innego nie robił tylko chodził od osoby do osoby:-)No i od dłuższego czasu(zapominam o tym napisać ciągle) kompie się w wannie bez krzesełka.Jest bardzo ostrożny a przy tym bardzo zadowolony.
O matko, ale my jesteśmy zacofani...my dalej w wanience niemowlęcej :-) ups :-D
 
margarett ja kąpie Dominikę w dużej wannie też ale coś się ostatnio wystraszyła i muszę jej miskę wsadzić do wanny i się kąpie.
A Ty nie jesteś zacofan siostra moja do dwóch lat kąpała siostrzenice.
 
Margarett smiało wsadzaj Natalkę do brodzika, zobaczysz jaka bedzie miała frajdę, Antos juz od dawna kapie sie w brodziku, nie boi sie tez prysznica, polewamy go całego woda, przetrze tylko oczka i jest oki:-)
 
reklama
Victor kąpie się w dużej wannie od czerwca zeszłego roku bo jakoś nie mogłam się wybrać tu na zakupy po przyjeździe z nim i tak później zostało:-) uwielbia szaleć w wodzie.Pewnie jak by się bał to bym kupiła ale jak mu się podobało to stwierdziłam,że nie ma sensu.
 
Do góry