reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Moja Alusia nie jest zainteresowana oglądaniem bajek ale lubi niekture reklamy i uwielbia piosenkę z ,,przytulaków,,(tvn style) ale tylko piosenkę bo reszta jej nie interesuje.
 
reklama
Maje tez nie interesuje tv jedyne jak widzi rybke na mini mini to sie cieszy klaszcze i wrzeszczy :tak: Teletubisie wedlug mnie sa najglupsza bajak jaka moze byc :-D Maksio dopiero zaczal je oglada w tamtym roku a Maja tylko patrzy na nie jak robia papapapap i tez do nich macha i mowi papapa :-D
Maks jedynie oglada mini mini i dobranocke. te mini mini to oglada chyba z godzinke dziennie i nie ma wiecej. Czasami sam nawet wylancza bo albo sie boi (bo on strachliwy) albo mu sie znudzi. Jakis czas temu ogladal Bolka i Lolka na komputerze ale juz mu sie znudzilo.
No ale juz sie robi cieplo na dworze to bedzie szalal z chlopakami szalal na dworze to nawet dobranocki nie bedzie chcial ogladac ;-)

A co o lizania przedmiotow. To Maja lubi lizac kaloryfer (na szczescie zimny :-D ) no i bardzo jej smakuje skorzany naroznik u sasiadow :-D
 
Maje tez nie interesuje tv jedyne jak widzi rybke na mini mini to sie cieszy klaszcze i wrzeszczy :tak: Teletubisie wedlug mnie sa najglupsza bajak jaka moze byc :-D Maksio dopiero zaczal je oglada w tamtym roku a Maja tylko patrzy na nie jak robia papapapap i tez do nich macha i mowi papapa :-D
Maks jedynie oglada mini mini i dobranocke. te mini mini to oglada chyba z godzinke dziennie i nie ma wiecej. Czasami sam nawet wylancza bo albo sie boi (bo on strachliwy) albo mu sie znudzi. Jakis czas temu ogladal Bolka i Lolka na komputerze ale juz mu sie znudzilo.
No ale juz sie robi cieplo na dworze to bedzie szalal z chlopakami szalal na dworze to nawet dobranocki nie bedzie chcial ogladac ;-)

A co o lizania przedmiotow. To Maja lubi lizac kaloryfer (na szczescie zimny :-D ) no i bardzo jej smakuje skorzany naroznik u sasiadow :-D
 
Mój kolega nie daje swojemu synkowi oglądać teletubisiów, bo twierdzi, że to działa na podświadomość i programuje dzieci - potem przylecą kosmici i będą nimi sterować)))) A wygląda na takiego normalnego faceta:-) :-) :-)
 
Widze, ze telewizyjny temat...
Olka telewizor interesuje pod wzgledem technicznym. Jak tu cos przełaczyc nacisnac... Ale zawsze wtedy stoi blisko i Go odganiamy. Nie interesuja go bajki, ale muzyke wszelka lubi i zawsze siada na piosenki w mini mini. Wtedy siedzi i oglada spokojnie. Teletubisie Olka nie interesuja tylko ten dzieciaszek słoneczko jak sie smieje. Teraz juz nie bedzie duzo w domu to i tv troche odpocznie. :tak:
 
No wełaśnie teraz robi się coraz piękniej to większość czasu dzieciaczki będą spędzać na dworze ja to teraz tylko rano trochę ogarnę mioeszkanie ugotuje jakie papu i reszte dnia spędzamy na spacerku. Super że wreszcie wiosna.:-):-):tak::tak::-D:-D
 
reklama
Do góry