reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Brawo dla Inguni!
My jeszcze nie myslimy o nocniku. Może na jesieni? Dużo zależy od mojej mamy, bo to ona przecież dużo zajmuje się Olkiem. Nie chciałabym czekać do dwóch latek i myślę, że przez zimę zakończymy przygodę z pieluchami.
 
reklama
Gratulacje dla Iguni, my troche Mai odposcilismy z nocnikiem przez te biegunki. Ale jak pisalam wczesniej ona jak miala zamiar cos "zmajstrowac" to sama przynosila nocniczek i zwiewala :-D
 
A moja Dominika zaczęła wchodzić sama na schody rozkładane na działce.
Sama weszła na 4 schodek.A jej kuzynka jak miała chyba 3 lata to ją uczyliśmy wchodzić na te same schodzić.
 
vici może i pięknie ale oby nie chciała po nich chodzić.Bo na górze nie ma żadnej barierki tylko otwór w podłodze aby zejść na dół.Na szczęście te schody są składane tzn jak drabinka one sa i można je złożyć i zamknąć pod sufitem.
 
reklama
co potrafia nasze dzieci??
no własnie, dzisisiaj Antoś zrobił fikołka, małe salto, spadł z łóżka. I wcale nie było nam do smiechu :-( potwornie sie wystraszyłam, umie schodzic z łóżka ale tym razem sobie szedł no i zleciał, fiknął na ziemie, wystraszyłam sie bo mógł dosłownie kark sobie skrecic:-( musze bardziej na Niego uważac.
 
Do góry