reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Dobre to musi super wyglądać.Mój nie karmi i nie wpadł na ten pomysł ale tylko dlatego,że z jedzonkiem nie wędruje.Jak ma coś zjeść to w krzesełku:yes:
 
reklama
A mój mały ostatnio podkradł siostrze żelazko (takie do zabawy) i patrzymy co on zrobi, a ten skubany poszedł do przedpokoju i wtyczkę próbował pchać do kontaktu:tak::-D. Sprytne te nasze dzieciaczki:-). O takich wyczynach, jak wchodzenie na parapet, czy krzesło jak mam nie patrzy, to już nie wspomnę...:szok::eek::baffled::-p.
 
Victor zaczął wchodzić już na fotel od kompa i mimo,że ma kółka i mu ucieka jakoś mu to wychodzi:no2:
Zuzia to Kubuś sprytniusi.
 
Lidijka Naj,naj,najlepszego!!!:-) no i oczywiscie gratulacje dla juniora!!
vici,woloszki z roslinkami to dosc skomplikowana sprawa....przede wszystkim jakie macie balkony sloneczne,polcieniste,wiertrzne,bez odkryte pod dachem itp to bardzo istotne info.no i oczywiscie czy lubicie troske o roslinki bo niektore balkonowe trzeba i dwa razy dziennie podlewac i z ususzonych kwiatostanow oczysczac.Generalnie bardzo dobrze spisuje sie lawenda kwitnaca,lubi sloneczne miejsca i jest malo wymagajaca.Polecam tez Margerytki,dosc dobrze sie chowaja a i pieknie wygladaja.z wiszacych dla leniuszkow i na wietrzne miejsca niedozdarcia pelargonnie.
 
To ja poprosze o "przepis" na zagospodarowanie wietrzego, zacienionego balkonu - jakies pnacza na kratke, ktore beda zielone zima, a w lecie beda kwitly, jakies male roslinki do skrzyki i kilka "spuszczajacych sie" (kurcze, dzwinei to brzmi :-D ). Aaa... i musza to byc niezniszczalne roslinki :-D :-D
Czy sa takie, ktore moglyby tam zostac na zime??
Jestem zielona :cool2: :laugh2: :cool2:
 
Priscilla Na wietrzna kratke polecam Hedere albo Wiciokrzew.Ale na zime i tak musisz oslaniac doniczke otulina.Na wietrznym zacienionym balkonie niestety rosliny obficie kwitnace slabo sie chowaja....:-( poszperam w moich ksiegach i poszukam moze znajde cos co spelni Twe oczekiwania :tak:
 
reklama
Oooo... Dzieki :-)
Sliczny ten wiciokrzew :tak: Musze sie wybrac na gielde bo juz najwyzsza pora cos zasadzic - ciekawe czy to spotkam :confused:
 
Do góry