reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Buba ja mam taras odkryty, czesto na nim wieje :-D no i ze sloncem jest tak ze mam je od raniutka do okolo 10-11, pozniej juz tylko cien. W sumie to nie lubie pelargoni bleee jakos dziwnie mi sie kojarza :-D Ale licze na twoja pomoc, wiem ze niektore tez kwaty maja specyficzny zapach (pomidory np) i odstraszaja komarzyska lub inne owadziska. A ze miezkamy okolo lasu to pelno tego w lecie mam w domu.
Kurcze dziewczyny moze zalozymy watek zwiazany z mieszkankami, kwiatami i z rzeczami calkiem nie zwiazanymi z dzieciaczkami co by innych watkow nie zasmiecac. Tylko nie mam pomyslu na nazwe :tak:
 
reklama
Muszę odświeżyć ten wątek, gdyż moja niunia wczoraj pierwszy raz z własnej woli zaczęła się puszczać i lecieć przed siebie. Co prawda koniecznie trzeba ją asekurowć, gdyż rzuca się jak w przepaść i jeszcze potrafi się patrzeć gdzieś do tyłu. Oczywiście ten sposób poruszania się kończy się rozpaczliwym ratowaniem dziecka przed upadkiem i potłuczeniem ale zawsze to wielki postęp:-D :-D :-D .
 
hahahahha:laugh2: :laugh2: :laugh2: to Wam sie udało:-D :-D
Antos tez coraz wiecej sam chodzi, tez sie puszcza;-) ;-) sam:-D chodzi, coprawda sa to pojedyncze kroczki ale juz cos.
 
reklama
Do góry