reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na rozstępy

julcia7777

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2024
Postów
73
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam
 
reklama
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam
Nic
żaden krem nie pomoze. Mają być to będą
 
Ja używam Palmers. Kiedyś używałam żeby wygładzić rozstępy i poradził sobie świetnie dlatego wybrałam go na czas ciąży. Już 9 mc i odpukać ani jednego rozstępu. Mam balsam i olejek, smaruje brzuch, pupę, plecy i piersi. Wiem, że jak jest tendencja do rozstępów to żaden krem nie pomoże ale warto regularnie nawilżać skórę.
 
Ja używam Palmers. Kiedyś używałam żeby wygładzić rozstępy i poradził sobie świetnie dlatego wybrałam go na czas ciąży. Już 9 mc i odpukać ani jednego rozstępu. Mam balsam i olejek, smaruje brzuch, pupę, plecy i piersi. Wiem, że jak jest tendencja do rozstępów to żaden krem nie pomoże ale warto regularnie nawilżać skórę.
Dzięki, też wypróbuję:)
 
Warto stosować kremy, czy olejki w czasie ciąży, oczywiście jak ma się tendencje to pewnie ich nie unikniemy ale ma pewno będą w mniejszym stopniu.
Ja używałam olejek z Tolpy i mimo już wieku nie miałam rozstępów, w przeciwieństwie kiedy 16 lat temu będąc w ciąży nie stosowałam nic i niestety na dole brzucha wyszły w ostatnim miesiącu.
Także mustella, czy inne warto , na pewno nie zaszkodzą.
 
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam

Nic.
W pierwszej ciąży stosowałam masę kremów, różnych - mam cały brzuch w paski.
Druga i trzecia ciąża olałam bo nie miałam kiedy - zero nowych rozstępów
 
Warto stosować kremy, czy olejki w czasie ciąży, oczywiście jak ma się tendencje to pewnie ich nie unikniemy ale ma pewno będą w mniejszym stopniu.
Ja używałam olejek z Tolpy i mimo już wieku nie miałam rozstępów, w przeciwieństwie kiedy 16 lat temu będąc w ciąży nie stosowałam nic i niestety na dole brzucha wyszły w ostatnim miesiącu.
Także mustella, czy inne warto , na pewno nie zaszkodzą.

No niżej właśnie napisałam, że u mnie Twoja teoria się totalnie nie sprawdziła :D
A czy nie szkodzą? Bardzo często polecany jest bio oil - nie wiem jak teraz, ale kiedyś skład pozostawiał wiele do życzenia, o etyczności nawet nie wspomnę.
 
Również mam niesamowity problem z rozstępami, mam całe pośladki, uda i piersi. Ja używam ebaner scar master, fakt jest drogie ale ja widzę poprawę i jestem zadowolona. W przyszłości planuje jakieś zabiegi, narazie zadowalam się kremami, ale wychodzą i wychodzą 😟
 
reklama
Do góry