reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na rozstępy

julcia7777

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2024
Postów
52
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam
 
reklama
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam
Nic
żaden krem nie pomoze. Mają być to będą
 
Ja używam Palmers. Kiedyś używałam żeby wygładzić rozstępy i poradził sobie świetnie dlatego wybrałam go na czas ciąży. Już 9 mc i odpukać ani jednego rozstępu. Mam balsam i olejek, smaruje brzuch, pupę, plecy i piersi. Wiem, że jak jest tendencja do rozstępów to żaden krem nie pomoże ale warto regularnie nawilżać skórę.
 
Ja używam Palmers. Kiedyś używałam żeby wygładzić rozstępy i poradził sobie świetnie dlatego wybrałam go na czas ciąży. Już 9 mc i odpukać ani jednego rozstępu. Mam balsam i olejek, smaruje brzuch, pupę, plecy i piersi. Wiem, że jak jest tendencja do rozstępów to żaden krem nie pomoże ale warto regularnie nawilżać skórę.
Dzięki, też wypróbuję:)
 
Warto stosować kremy, czy olejki w czasie ciąży, oczywiście jak ma się tendencje to pewnie ich nie unikniemy ale ma pewno będą w mniejszym stopniu.
Ja używałam olejek z Tolpy i mimo już wieku nie miałam rozstępów, w przeciwieństwie kiedy 16 lat temu będąc w ciąży nie stosowałam nic i niestety na dole brzucha wyszły w ostatnim miesiącu.
Także mustella, czy inne warto , na pewno nie zaszkodzą.
 
Witam, proszę o poradę. Wiem, że to sprawa indywidualna i nie każdy ma rozstępy, ja niestety mam tendencje. Czego używacie na rozstępy? Ja póki co używam kremu z Musteli. Słyszałam, że od miesiąca dobry jest z Pharmaceris, z góry dziękuję za porady, pozdrawiam

Nic.
W pierwszej ciąży stosowałam masę kremów, różnych - mam cały brzuch w paski.
Druga i trzecia ciąża olałam bo nie miałam kiedy - zero nowych rozstępów
 
Warto stosować kremy, czy olejki w czasie ciąży, oczywiście jak ma się tendencje to pewnie ich nie unikniemy ale ma pewno będą w mniejszym stopniu.
Ja używałam olejek z Tolpy i mimo już wieku nie miałam rozstępów, w przeciwieństwie kiedy 16 lat temu będąc w ciąży nie stosowałam nic i niestety na dole brzucha wyszły w ostatnim miesiącu.
Także mustella, czy inne warto , na pewno nie zaszkodzą.

No niżej właśnie napisałam, że u mnie Twoja teoria się totalnie nie sprawdziła :D
A czy nie szkodzą? Bardzo często polecany jest bio oil - nie wiem jak teraz, ale kiedyś skład pozostawiał wiele do życzenia, o etyczności nawet nie wspomnę.
 
Również mam niesamowity problem z rozstępami, mam całe pośladki, uda i piersi. Ja używam ebaner scar master, fakt jest drogie ale ja widzę poprawę i jestem zadowolona. W przyszłości planuje jakieś zabiegi, narazie zadowalam się kremami, ale wychodzą i wychodzą 😟
 
reklama
Do góry