reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na rozstępy

To chyba kwestia genetyki, ale jeśli chcesz wesprzeć skórę i psychicznie trochę dla siebie podziałać, że coś robisz, to ja byłam zadowolona z Pampersa Stretch Marks i używam nadal po porodzie. Próbowałam jeszcze z AA dla kobiet w ciązy i jeszcze taki w różowej tubie z Rosska, ale nie odpowiadały mi zapachem ani konsystencją. Ten z AA wręcz się kleił i nie dał rozsmarować. Palmers jest przyjemny :) Ja to ogólnie nie umiem wyjść z kąpieli i się nie posmarować, więc u mnie ten balsam (z pompką) sprawdził się doskonale. Tak czy siak to chyba kwestia skóry jako takiej. Smarowałam się cała, na brzuchu nie mam rozstępów po żadnej ciąży a na piersiach mam po obydwu 🙈
 
reklama
Dziękuję za porady:) teraz używam kremu na rozstępy dla kobiet w ciąży z Mustela. Nawilża skórę, uelastycznia, szybko się wchłania. Polecam osobom, które nie lubią tłustych konsystencji i chcą zadziałać ,,na szybko". Będę szukała jeszcze czegoś mocniej nawilżającego na noc, wypróbuję chyba Palmersa:)
 
Ostatnia edycja:
Ja używałam kremu z Palmersa i bio oil. Rozstępy wyszły mi pod koniec ciąży, więc tak czy siak nie uniknęłam ich. W Palmersie kompletnie nie odpowiadał mi zapach. Wręcz robiło mi się od niego niedobrze.
 
Do góry