reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
Powiedz mi ,proszę gdzie będę miała ten test robiony?Bo do tej pory wszystkie wizyty miałam na lewo od wejścia i rutynowe wizyty szpitalne i first visit i spotkania z endokrynologiem.Dostałam kartkę z wytycznymi i tam pisze,że mam gdzieś iść na pierwsze piętro do Day Care Unit:sorry2:To jest gabinet?Bo nie wiem czy ja tę krew będę miała pobieraną w gabinecie i na następne pobierania czekała w poczekalni czy to jest gdzieś na oddziale?Na pewno wiem,że mam sobie wziąć gazety do czytania bo 4 godziny to potrwa:sorry2:Faktycznie tyle to trwa?Acha i jeszcze jedno,ja mam być na 7:30:tak:To się tak zacznie faktycznie o tej porze czy będę musiała czekać dłużej aż się mną zainteresują bo muszę syna ze szkoły odebrać więc nie wiem czy zdążę:baffled:A i czy po kartę muszę iść do recepcji tam gdzie wszystkie wizyty czy ona będzie już na tym pierwszym piętrze?
 
Tichoneczku pamietaj ze naczczo musisz byc :)
To to ja wiem:tak:Spokojnie,już od 19:30 nie mogę nic jeść ani pić,nawet wody:sorry2:I oczywiście chce mi się teraz pić jak nigdy:sorry2:Mam całą litanię jak się przygotować:-DI do zakończenia testu czyli około południa też nie mogę nic jeść ani pić:sorry2:Czort z jedzeniem ale z pragnienia tam chyba padnę:baffled:
 
Ja jak robilam w kraju to popijalam woda bo mi przez gardlo nie chcialo przejsc,slodkie lubie ale to bylo extra slodkie :-D a tutaj to nie wiem jak jest bo nie mialam robionego tego testu przynajmniej jeszcze:confused:
 
A ja nie mialam lucozady....:( Mialam glukoze ale jak dla mnie wcale nie byla taka slodka. A w tej ciazy to wogole nie mialam robionego tego badania. Chyba oszczedzaja...;)
 
Tichonek niestety nie powiem ci gdzie to sie idzie bo ja tam strasznie błądziłam W koncu poprosiłam kogoś z recepcji żeby mnie tam zaprowadził:-) i do teraz nie mam pojęcia jak tam iść ale na pewno tak jak pisałaś jest to na pierwszym pietrze Tam na gorze jest maly gabinet gdzie pobieraja krew i poczekalnia gdzie czeka sie do nastepnego pobierania Jest tam radyjko, telewizor i rozkladane fotele zeby mamusiom bylo wygodnie bo niestety to prawda, badanie trwa 4 godziny Najpierw daja ci Lucozade do picie, masz ja wypic w 10 minut:szok:pozniej czekasz z 30minut i masz pierwsze pobranie krwi, później następne, następne itd. Ja tez miałam być na 7.30 a badania zaczęły się o 8.00 wiec raczej zawsze o tej samej godzinie zaczynają Na teście jest wiecej osób wiec najpierw wszyscy idziecie do poczekalni i dostajecie Lucozade a później po kolei każdego wzywają do pobrania krwi Na koniec testow kazdy dostaje kawe lub herbate do picie i kanapeczke na do widzenia:-)
 
reklama
Do góry