reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

ja też miałam gaz na początku i może trochę śmieszniejsza byłam? :oo: takiej głupawki dostałam,ale bólu mi nie umniejszał :eek::confused2: później dostałam zzo i było błogo :-D
 
reklama
no zzo to znieczulenie zewnątrz oponowe czyli epidural :tak:
śmiało możesz się gazem poratowac najpierw,ale pamiętaj,że epidural podają do określonego rozwarcia,chyba do 7cm,po tym czasie już będzie za późno.
 
hahha to zalezy kiedy ten odpowiedni moment bedzie:)
ja mialam rozwarcie na izbie przyjec na 1,5 cm a jak wjechalismy na porodowke to 5 cm:eek: dali gaz ,ale epiduralu nie:no:bo na porodowce zajelo mi tylko 40 minut:shocked2: wiec chyba epidural powinni mi dac dzien wczesniej:-D
 
No,mój P też już na rodzenie ze mną się przygotowuje:-):tak:Przy Radku też chciał być,ale syn się wypiął na tatę,poczekał aż ten wyjedzie i wtedy na świat wyszedł:sorry:Teraz niech widzi jak kobieta się musi nacierpieć:sorry:
 
reklama
Do góry