reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
AngelFire kosmetyki przywiozłam sobie z Polski, ale widziałam ostatnio, że już w polskim sklepie można dostać, no i w Dunnes Stores są np. chusteczki nawilżane, płyn do kąpieli. Musisz popatrzeć.
 
heja dziewczyny :)) Ja np twierdze ze johnson nie jest najlepszy dla dziecka i to samo powiedzial mi lekarz ... Z tej firmy mam jedynie plyn do kapieli i szampon po ktorym Nadinka nie ma zadnych wysypek :))
- Do ciala polecal aqueous cream do calego cialka i wloskow :))
- Pod paszki i na szyjke aby nie bylo odparzen krem morchulin :))

Obra kremy mozna bez problemu zakupic w aptece :))

- Chusteczek uzywalam juz kazdych i wszystkie sa ok johnson papmers huggies :))
- Pampersiki uzywalam huggies ale byly za obcisle wiec teraz uzywam Pampres i jestem bardzo zadowolona :))
 
Hej dziewczyny Wlasnie takiego forum szukalam :-) sa tu chyba wszystkie informacje ktorych szukam... a jestem bardzo ciekawa wszystkiego wiec wiekszosc dnia spedzam na szperaniu w necie... jestem w 19tc wiec wszystko dopiero przedemna :-)

A jest jakies oddzielne forum dla mam i przyszlych mam z Limerick??
 
reklama
Dziewczyny korzystalyscie moze z kojcow do karmienia i spania? Takich jak np: Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl
Warto je kupowac? Rzeczywiscie pomagaja?

Jaki termomentr polecacie? Slyszalam ze te na podczerwien sa dobre - macie moze jakies sprawdzone?

U nas na październikówkach dziewczyny używały właśnie tego i były wniebowzięte efektami. Niestety nie powiem tego z autopsji, bo nie stosowałam. Podobno bardzo pamagają. Ja mam taki zwykły elektroniczny, ale nie miałam okazji na szczęście go sprawdzić:-). W szpitalu małej temperaturę sprawdzali takimi paseczkami, ale czy są dobre i wiarygodne???
 
Do góry