reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

W Galway w polmedzie na dominik street, do dr Anety Sempki.Dzwonisz do rejestracji 085-781-37-37 w Dublinie i umawiasz się na wizytę.wiem że dr Aneta pracuje od pon. do piąt. w Galway a co do weekendu to nie jestem pewna gdzie.
Ja już byłam na trzech wizytach , tylko pierwsza kosztuje 90 euro razem z usg, pozostał 60(wizyta +usg).Jesli chcesz robić badania to tez płacisz: ja za komplet badań krwi zapłaciłam 30 a cytologia 40.
Jestem zadowolona z wizyt w polmedzie nie tylko ze względu na personel ale także bo jest tam dobrej jakości sprzęt.Już niedługo pierwsza wizyta w szpitalu, zobaczymy jak tam się nami zajmą, myślę,że będzie dobrze:)
O ile dobrze pamiętam godzimy przyjęć to: od 11 do 14, później od17 do 19 ale lepiej jeszcze dopytaj się w rejestracji.
 
reklama
Dziewczynuy szukam dobrego GP w Galway, czy znacie kogoś godnego polecenia??Jak do tej pory chodziłam do polmedu do dr Stempki ale za każda wizytę musze płacić.wolałabym mieć darmową opieke a w razie jakiś wątpliwości kinsultowac to z dr Anetą.Myslę tu nie tylko o okresie ciąży ale także o szczepionkach dla dzieci kiedy sie już pojawią na świecie:)
Jeśli znacie kogoś to prosze o namiary.
 
rzuska, prawdopodobnie podczas ciązy mozesz korzystać z darmowych wizyt u gp w polmedzie wlasnie, tzn wybrac sobie ta gp jako prowadzaca.
 
Magdalena miałaś rację , dr Sempka jest teraz moim GP , szkodaże dopiero teraz to zaproponowała.. wizyty i później szczepionki mam za darmo, chyba że mam ochotę na dodatkowe usg wtedy dopłacam 40e, ale zawsze to coś:)
 
Yyyyy tak na prawdę to już nie wiem co mam myśleć o tym moim terminem tzn.dziś dokładnie zaczynam 16 tydz. licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki termin mam na koniec listopada choć prawdopodobnie będzie to trochę wcześniej z racji ,że bliźniaki.Na pierwszej wizycie w szpitalu określili termin na 18 grudnia:szok: to ile ja mam w tej ciązy chodzić , cały rok:)) a liczyli to patrząc na wielkość dzieci które są mniejsze względem czasu ciąży .dr Sempka mówi że to norma że dzieci są mniejsze bo jest ich więcej niz normalnie.
Także zobaczymy jak to będzie:-) ja stawiam na koniec października -początek listopada:-)
Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Maleństwa:-)
 
Jejku, dopiero doczytałam, że to bliźniaki:-). Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!
A z terminami to lepiej się trzymać ostatniej miesiączki, tym bardziej, że jak napisałaś-Dzieciaczki są mniejsze... Trzymamy z Franiem za Was kciuki:-)
 
reklama
Do góry