reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

reklama
No to mamy pierwszego tańcerza:tak::tak:....może się zgra Oliś z moją Wikunią bo ona śpiewa jak najęta hehe:laugh2::laugh2:
 
No proszę jakie postępy robią Wasze maluszki aż miło się czyta.Ja muszę się pochwalić że moja Ala nauczyła sie wreszcie raczkować do przodu bo do tej pory raczkowała tylko do tyłu wyglądało to bardzo śmiesznie aha no i robi kocie grzbiety.:-)



 
Oliwier nauczył się dziś...ujeżdżać moją nogę:-D (bez skojarzeń ):-D :-D
Jak bawimy się w "JEDZIE PAN NA KONIKU SAM HOP HOP" i podrzucam go na swoim udzie,to szkrab potem sam macha rączkami i sztywnymi nóziami siedząc okrakiem jak na koniu,normalnie jak mała amazonka,chyba go niedługo na hippikę zapiszę hihi:-D :laugh2: Mam taką polewkę z niego,że łzy mi same płyną ze smiechu:laugh2:
 
Gratulujemy wszystkim osiągnięć!
Olu, mój też ma zadatki na tancerza. Bardzo lubi oglądać bajki stojąc i podpierajęc się rączkami o pufę. Do tego ugina rytmicznie nóżki ma macha we wszystkie strony pupką :tak: . Rozkoszne są te nasze dzieci :-D
 
A Ola nauczyla sie robic pa pa i jak siedzi i gra muzykqa to tak smiesznie sie giba...poza tym umie pokazac gdzie misio i wszyscy po kolei maja oczko,nosek itd.i jak zasypia to sobie mtuczy kolysanke...
 
A ja tez sie musze pochwalic bo mala zalapala dzis siedzenie na tyleczku i giba sie na raczkach powoli do przodu i tylu i wyglada na to ze w gorach moze sie ruszy.
 
A i ja jeszcze zapomnialam ze mala olala sobie raczkowanie zamiast tego zasuwa na dupce i wyglada to przecudnie bo porusza sie siedzac i jedna nozke ma zgieta w kolanku druga prosta i jezdzi wlasnie na pupie i tej zgietej nozce:laugh2:
 
reklama
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH DZIECIĄTECZEK:-)
U nas oskar wczoraj sam stanął w łózeczku ,gdzie teraz bardzo rzadko siedzi :-) ijak załapał ,tak nie chciał wogóle leżeć ale jeszcze nóżki ma słabe i giba go na boki
 
Do góry