reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

hehe na to wyglada,ze wszystkie nasze dzieci maja wspolna pasje plucia:-) ... Wiki od wczoraj tak wyma****e rekami,ze juz kilka razy oberwalam od niej hehe a przy tym jeszcze te jej wiecznie szybko rosnace paznokcie i zadrapanie juz jest...zaczelam myslec,ze ona sie nerwowa robi ale po czym i dlaczego.hmm wasze brzdace tez tak machaja raczkami?
 
reklama
Oj machaja machaja na wszystkie strony i boki, tez az sie boje ze krzywde sobie zrobi i obcinam pazurki jak tylko cos wystaje bo inaczej odrazu szramy na policzkach. Na szczescie juz nauczyla sie ze nie wolno pakowac palcow do oczu, bo przez pewien czas ssac kciuka (czego niestety juz nie oducze, smoczek wysiada przy raczce) notorycznie pakowala paluszki do oczu i placz byl straszny. Teraz juz bezproblemowo kciuk trafia do buzi, ale potrzebuje jeszcze uszek do pomocy. Wyglada to mianowicie tak; szeroki zamach rekami od tylu glowy, zlapanie paluszkami za uszka i przesuniecie do buzi...zdolniacha:)
 
hehe a jak wszystkiego trzeba poprobowac ,po to sie ma uszy rowniez hehe.myslalam,ze to jakis odruch nerwowy bo macha naprawde mocno i czasami wlasnie sobie przywali reka hehe zdziwienie wtedy jest duzzze:szok:
 
Z tym pluciem to jest naprawdę dobre ,dlatego mój mały był wczoraj taki brudny :-D :-D i oczywiście machanie rękami z łyżeczką .Przy wczorajszym jedzeniu popluł tatusia po rękach nie mówiąc o tym jak go ubabrał i siebie :-D :-D .Jak misio zaczął pluć to ja zaraz się usuwałam ,choć i tak mnie dopadło jedzonko z królika:-D :-D
 
Mój mały nauczył się...mnie bić! Szczególnie rano tak wali we mnie rączką,aż się obudzę i smieje się do tego w głos!:-D
No i jak jest spiący to łapie się za uszy i pociera piąstkami oczka...
 
A ja dzisiaj tak od siebie zaczęłam się na głos się śmiać do niego a ten...zaczął tak piszczeć i chichrać że aż mnie wcięło:-D :-D :-D No tak ,głupia matka śmieje się jak głupia do sera to syn śmieje się z matki:-D :-D :-D
 
Ja tylko zaluje ze nie mamy jeszcze kamerki bo moj juz sie talk fajnie w glos smiejka a ja tylko z komorka za nim biegam i nagrywam!!! Wczoraj sie tak chichral jak mu dziaselka smarowalam ze mozna pomyslec iz tez tam ma laskotki!!! A najlepiej to jak mu wystawie jezyk, to jest prawie krzyk , jak u Wioli!!!
 
Agatko a nie pokazuje ci języka ??:-D Bo mojego ancymona nauczył dziadek( mój tato) pokazywać język i jak ktoś mu wystawi jężor to on się odpłaca tym samym:-D :-D A ja w moim aparacie mam kamerkę ale nie umiem tego włączyć i muszę chyba siąść i przeczytać
 
reklama
Mąż już mnie zbeształ że czytałam a nie umiem włączać ,cwaniak sam nawet nie wie jak ustawiać ,wszystko muszę mu pokazywać :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Wrrrrr....Na początku nie interesowało mnie nagrywanie ale teraz chciałam nagrać jak się chichra i przestawiłam na wideo a tu guzik:-D :-D ,chyba coś trzeba jeszcze włączyć.I muszę pogmerać ,to nie byłabym ja gdybym nie znalazła:-D
 
Do góry