reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

Mój Kubusiek bardzo dźwiga główkę jak go podnoszę by mu sie odbiło. Fajne to jest ale się boję że trochę za wcześnie. Bo on ją trzyma po prostu jak"stary".
Obawiam się że jest za mały na takie cuda. NIe wiem czy mu tę główkę przytulać do siebie czy pozwolić na dźwiganie. :confused::confused::oo2::oo2:
 
reklama
Co do tej główki to jak byliśmy u lekarza powiedziała mi żeby nie pozwalać Olisiowi tak główki podnosić jak go trzymam w pionie bo potem będzie bieda.............lepiej przytulić do siebie.A jak już naprawdę sam mocno się odpycha to niech potrzyma ale bardzo mocno mu ją podtrzymywać
 
Widzę, że zdolne są te nasze dzieciaczki. Moja maleńka jest chyba najmłodszą stycznióweczką (31.01). A co potrafi? Obraca się z boczku na boczek. Ślicznie trzyma główkę, kiedy ją podnoszę do odbicia. Gdy leży na moich kolanach odpycha się nóżkami od mojego brzucha. Jeszcze chwila i będę musiała ją łapać, by nie spadła :-)
Kilka dni temu zaczęła wydawać inne dźwięki niż aaaaaaa (czyli płacz). No i prześlicznie się uśmiecha. A poza tym bardzo ale to bardzo nie lubi leżeć na brzuszku:no:
 
Olis gaworzy na całego, uśmiecha się do rodziców....trzyma zabawkę w rączce jak mu się da........próbuje łapać zabawki na macie.Oczywiście już od dawna wodzi wzrokiem za zabawkami.
 
Kubuś mały cwaniak. On bardzo nie lubi leżeć na brzuszku. I dziś opanował na to sposób. Kładę go na brzusio a on myk na boczek i na plecki. I tak kilka razy opanował to już do perfekcji niemalże. Ale to śmiesznie wygląda. |Ja go na brzuch, on na plecy.... :)
 
Stas (chyba najstarszy ze styczniowych dzieci - ur.01.01. o 00.40 :-))) juz od dawna gaworzy na calego podczas zabaw i rozmow z nim, bawi sie na macie ed., grzechotkami sie bawi od ponad miesiaca, smieje sie na caly glos a dzis - wyjal raczka sobie smoka, obejrzal go dokladnie i wlozyl z powrotem do buzki :-)
 
Ewa, Tobi też już dokonał takiego obrotu z brzucha na plecy:-D
i też już łapki składa i pcha do buzi jak tylko się uda wycelować:happy:
 
reklama
Do góry