reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co jesc, a czego nie

reklama
pieczarkową lubię, a jeszcze bardziej bardzo kwaśną ogórkową i bardzo kwaśny żurek mniammmm
mleczko z miodzikiem - dobry pomysł
 
agao pisze:
ja lubię pomidorową pieczarkową krupnik, rosól i ogórkową-tej ostatniej nie umie zrobić :mad:

agao, ta ostatnia jest najprostrza :)

robisz tak jak pomidorowke, tylko zamaist pomidorkow wqrzucasz pokrojone w kostecvzke kiszone ogoreczki :)
dodajesz pozniej ziemniaczki i gotowa ogorkowa :) mniam...az mi slinka pociekla, chyba wiem jaka zapka bedzie nastepna w domku gotowana :D
 
monika.g pisze:
A mi sie chce knedli ze sliwkami! Blagam podajcie przepis. Mama mojego Robcia robila pyszne ale juz jej nie ma.

nie, no, dziewczyny ;( dobijacie mnie... teraz knedelkow bym zjadla, i co ja zrobie jak tu nawet kupic takich nie mozna ;(
 
No tak,o niczym innym juz nie mysle tylko o tych knedlach. Wynalazlam juz sobie jakis przepis w necie. Zobaczymy co bedzie wart. Czekam teraz az moje Kochanie wroci z pracy i zabierze mnie do sklepu po skladniki. Az mi slinka cieknie na sama mysl. Mniam.
 
A ja sie strulam i wczoraj mialam zakaz jedzenia czegokoliek ( nawet nie bylo to trudne bo na sam widok jedzenia robilo mie sie nie dobrze). Wcisnelam jakos pol suchej bulki zeby dzidizus chociaz odrobinke energii dostal. Dzis moge juz papki i keliki :mad: Schudlam przez te zatrucie juz 3 kg.
 
reklama
knedle zrobić to wyższa szkoła jazdy przy najmniej dla mnie
na czym robicie zupy?? na wywarze mięśnym warzywnym czy kostce bo ja mięchu ostatnio na polęwicy

a co do pomidorowej to ja daję koncentrat a nie pomidory bo inaczej nie umiem ;D
 
Do góry