reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Agitatka - a Jakie imię wybraliście??
Ktoś pytał jak Sobie radzić jak próby zajścia w ciąże nie wychodzą ja uważam ,ze najlepiej zająć sobie głowę czymś innym - zaleź jakiś cel ...
Dziewczyny jak wasze maluszki reagują na tą pogodę? u mnie jest dramat .. Mała ciągle płacze, ja ją ciągle wsadzam do chłodnej wody,ale nic ...A młoda jest w przedszkolu i sie zorientowałam ,że wzięłam ze sobą jej kapelusz ..mam nadzieję ,ze w taki upał przedszkolanki nie wyjdą z dziećmi na dwór ...:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja się teraz tez strasznieee męczę....dzisiaj na zewnątrz bylam moze z godzine i musialam wroic bo nie dalo rady siedziec nawet w parku na lawce w cieniu..wrocilam i od razu prysznic...traz mam patent, ze moczę sobie ręcznik i go na sobie kladę:p paranoja....ale wlasnie ogladalm pogode, ze od poniedzialku ochlodzenie....nie wiem, moze przez ciążę tak zle znoszę upały...
 
Ikasiu - no na pewo w ciąży jest gorzej w upały. NA szczęście po deszczu zrobiło się chłodniej bo myślałam że się rozpłynę. Aż wczoraj kupiłam etiaxil.

Od dawna emenemsa nie ma....
 
WOOW BŁONKA - trzymamy kciuki żeby Zocha miała rodzeństwo :) królowa - też się poczułam jak przed 2 laty :) - jak przygoowania do koncertu - a wiesz że mój maz tam Kalina Kuna 23.11.2012.jpgbędzie też - jako barman :))

Pozdrawiamy z KAlinką wszystkie staraczki !!!
 

Załączniki

  • Kalina Kuna 23.11.2012.jpg
    Kalina Kuna 23.11.2012.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 22
reklama
O Mój Boże jaka Ona jest Cuuudowna!! Gryzoń wspaniałą masz córeczkę !!!! A jaka piękna opaska - no Cudo :)

A u Nas powolutku ..Jeździmy codziennie po kilka godzin (znaczy ja jeżdżę ,a obok mnie emek :) )
I jakoś idzie ..Myślę ze w poniedziałek pojadę do przedszkola juz autkiem :)

PS.gryzoń tak na Nią patrze i stwierdzam ,ze to istna mama! (pamiętam jak wstawiłaś zdjęcia ze ślubu ) ale myslę ze jak cykniesz sobie z Nią zdjęcie to wszystkie dziewczyny zgodnie ze mną to stwierdzą !:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry