reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ikasiu, dopiero po terminie @ czulam plecy, brzuch i cyce... tak jakos inaczej... potem napuchł brzuch i mialam wzdecia i zaparcie a przed @ mam rozwolnienie... :)

Kurcze...chyba trzeba odpuscic staranka i wtedy się udaje...mi się wydaje ze ten cykl nie bedzie nasz...mysle ze sie przestymulowalam i ogolnie wielka dupa....
 
Błonka no to jeszcze lepiej jak lipcóweczką całe lato przed wami :) spacerki po parkach w słoneczku cudowne :)
Ikasiu dopoki nie ma @ nadzieja jest wiec kochana ja po cichiu licze ze to ty wlasnie jestes tą kolejną szczesliwie zafasolkowana:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Was dziewczyny!!!
 
błonka wiedziałam ze betka bedzie wysoka!!!!!!!!!!gratulacje!!!!!
ja testuje 24.12 wiec zobaczymy....eh ale sama nie wiem czy mi sie uda...jakos trace nadzieje pomału...
ikasia wyznacz sobie na wykresie granice wyższych temperatur
 
Kurcze...dzisiaj mam 19dc...a ja czuje się jakbym zaraz miała dostać @....u mnie pierwszym objawem są prychole...no i zasypało mi czoło...i generalnie tak nieswojo się czuję....dzisiaj powiem o tym gince to ona chyba będzie mogła sprawdzić tam co i jak....no i temp chyba troszke niska jak na druga fazę , bo to tylko 36,6.....
 
o matko- dawno mnie nie było, wiec pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzyma kciuki:)
a Tobie błonka gratuluje bardzo- piekna betka:)))))
ja zrobilam 7 testów bo tez nie wierzyłam, wiec to normalne.
trzymaj sie zdrowo:*
wszystkie się trzymajcie:)
porcja ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witaj Den! Ciesze się, ze u Ciebie wszytsko dobrze :-) Dziekuję za fluidki!

Ja juz jestem po kolejnym USG i tak: prawy: 18 mm. , lewy: 23 mm. Ginka mówi, że ciężko powiedziec z którego będzie owu:-) Za dwa dni koljene USG
 
reklama
den witaj :) no ja zrobilam 4 w sumie ;p dzis zrobilam ostatni i krecha juz konkretna :D jak sie czujesz????? ty mialas ten hiperandogenizm nie??

Kruszka trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno, pecherzyki piekne :)
 
Do góry