reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka no to mega gratki!!! betka piękna !!! będzie dobrze kochana zobaczysz!!! ale superaśnie że sie udało!!! jeszcze pare dni i zobaczysz małe WIELKIE serduszko :)))
 
reklama
Serdeczne gratulacje Błonka :-)
A wiesz, jakaś mi się duża ta beta wydaje ;-) Może to na bliźniaki? A drugiego pęcherzyka jeszcze nie było widać, a też się tak zdarza :-D I tylko się nie martw, bo będzie dobrze. Wreszcie się udało i teraz tylko szczęśliwy finał w terminie porodu :-) Powodzenia, spokojnej ciąży
 
Błonka trudno powiedzieć o ile przesuwamy, nie myśle o tym bo plan był taki że dopiero za 2 lata zaczynamy ale ja nie dam rady tyle czekać, nie wyobrażam sobie tego ja chce miec dzieci JUŻ, także narazie przynajmniej do wakacji nie działamy. Ja jestem opiekunką w domu starców, więc jestem cały czas w ruchu, duzo dźwigam, przy ewentualnej ciąży musiała bym zrezygnować z pracy.
Widze że Twój mężulo to taki jak mój, zawsze stopował mnie jak ja juz wyobrażenia snułam, on zawsze zachowywał zdrowy rozsądek. Teraz ciesz się szczęściem i myśl pozytywnie a będzie wszystko dobrze.
 
BLONKA gratulacje Kochana...bardzo się cieszę...zasługujesz na to Malenstwo...tyle czekania...chcialam zauwazyć ze to już kolejna fasolka...wiec prosimy o wiecej:)
A spodziewalas sie? Mialas jakieś objawy ciazowe??:-)

Ja jutro wizyta u ginki..i w sumie bardzo dobrze, bo mnie podbrzuze boli, zobacyzmy co z tymi moimi pecholami....
 
Blonka ja tak poczytuje wasz temat i rowniez skladam wielkie gratulacje!!!:)
co do meza, to tez tak mam moj tez mnie wciaz stopuje, ale to dobrze potrzebna jest jedna rozsadna glowa w zwiazku:)
 
BLONKA gratki wielkie, to musi byc super uczucie nagla sie dowiedziec po dlugich starankach ze sie udalo. Ciekawe czy kiedys doswiadcze tego uczucia , ktore Ty wlasnie doswiadczasz
 
to wam powiem ż emacie dobrze ,bo mój męzulek jak ja już odpuszczam bo czuje ze nic z tego nie bedzie to on wtedy zauwaza wszelkie objawy ciążowe i mnie bardziej nakreca tak samo z testami wygrzebie z kosza bo ujrzal II krechy:shocked2:
Błonka bedzie dobrze ,ale sie nam posypaly fasoleczki to teraz czas na... która nastepna sie przeniesie do sierpnioweczek zeby Błonce smutno samej nie było:p &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
wszystkim Wam sie uda!!!
 
Błonka Błonka super :-):-D:-D:-D:-D
Cudnie piekna beta!!!!!! Tak bardzo sie cieszę. Wcale Ci się nie dziwię, że jeszcze nie możesz w to uwierzyć. Pieknie jest! Mam taka goraca nadzieję, że pójde w Twoje ślady. Gdyby teraz mi sie udalo to termin bym miała na sierpień, czyli moje urodziny. Wowczas spełniloby sie moje marzenie, by urodzić przed 30-tką No własnie Błonka miałaś po becie słac fluidki, czekamy z niecierpliwością:-)

P.S. a gdzie sie podziewa Den? Dawno sie nie odzywala. Mam tylko nadzieje, że wszystko w porządku.:tak:
 
reklama
ikasiu, dopiero po terminie @ czulam plecy, brzuch i cyce... tak jakos inaczej... potem napuchł brzuch i mialam wzdecia i zaparcie a przed @ mam rozwolnienie... :)
 
Do góry